ایام محرم 1398
1396/09/13 00:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

تشکر رئیس دفتر رئیس جمهوری از میهمان نوازی مردم استان سیستان و بلوچستان

رئیس دفتر رئیس جمهوری با تقدیر از میهمان نوازی مردم استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: دولت همواره قدردان محبت های شما مردم عزیز است.
تشکر رئیس دفتر رئیس جمهوری از میهمان نوازی مردم استان سیستان و بلوچستان رئیس دفتر رئیس جمهوری با تقدیر از میهمان نوازی مردم استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: دولت همواره قدردان محبت های شما مردم عزیز است. https://cdn.icana.ir/d/019/67037.jpg تشکر,رئیس,دفتر,رئیس,جمهوری,از,میهمان,نوازی,مردم,استان,سیستان,و,بلوچستان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمود واعظی به بهانه سفر رئیس جمهوری و جمعی از اعضای هیات دولت به استان سیستان و بلوچستان در صفحه اینستاگرام خود نوشت: در آغاز هفته وحدت، اولین سفر استانی دولت دوازدهم به استان سیستان و بلوچستان و استقبال گرم مردم عزیز و میهن دوست این استان، به یکی از به یادماندنی ترین سفرها تبدیل شد، بدین‌وسیله از همه مردم خوب و مهمان نواز استان سیستان و بلوچستان تشکر و قدردانی می کنم، دولت همواره قدردان محبت های شما مردم عزیز است.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی و هیات همراه در نخستین سفر استانی خود در دولت دوازدهم روز شنبه وارد منطقه سیستان در شمال سیستان و بلوچستان شدند و بعد از دیدار با مردم منطقه سیستان و شرکت در نشست های مختلف و افتتاح طرح ها در زاهدان، شب گذشته وارد چابهار شدند و امروز فاز نخست بندرشهید بهشتی چابهار با دستور رئیس جمهوری افتتاح شد.

در این سفر وزیران نیرو، کشور، جهاد کشاورزی و ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس سازمان میراث فرهنگی، رئیس سازمان بهزیستی و معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده دکتر روحانی را همراهی می کردند.

به گزارش ایرنا، نشست شورای اداری سیستان و بلوچستان و همچنین نشست با خبرنگاران در چابهار برنامه پایانی رئیس جمهوری در این استان بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet