ایام محرم 1398
1396/09/13 10:50:00
سرویس سیاسی
حسینی کیا:

سکوت سران کشورهای اسلامی در قبال فلسطین باعث وقاحت رژیم صهیونیستی شده است

نماینده مردم سنقر در مجلس انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس را حرکتی سیاسی دانست و گفت: سازمان کنفرانس اسلامی در قبال وضعیت مسلمانان و سرزمین فلسطین مسئول است.
سکوت سران کشورهای اسلامی در قبال فلسطین باعث وقاحت رژیم صهیونیستی شده است نماینده مردم سنقر در مجلس انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس را حرکتی سیاسی دانست و گفت: سازمان کنفرانس اسلامی در قبال وضعیت مسلمانان و سرزمین فلسطین مسئول است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611101111439296.jpg سکوت,سران,کشورهای,اسلامی,در,قبال,فلسطین,باعث,وقاحت,رژیم,صهیونیستی,شده,است Icana

سیدجواد حسینی‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به خبر تصمیم رژیم صهیونیستی مبنی بر انتقال پایتخت این رژیم از تل آویو به قدس تحت حمایت آمریکا گفت: یکی از اقداماتی که سرویس های جاسوسی رژیم صهیونیستی و آمریکا انجام می دهند، بحران آفرینی در منطقه است.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در ادامه با یادآوری شکست اخیر آمریکا در منطقه اذعان داشت: آنها در هر نقطه ای از دنیا که شکست بخورند جای دیگری سفره پهن کرده و حضور پیدا می کنند تا مسلمانان را به امر دیگری مشغول کنند.

وی افزود: آمریکایی ها همواره به دنبال اختلاف آفرینی و فشار بر مسلمانان بوده اند چنانچه در حال حاضر وضعیت در یمن نیز بحرانی بوده و علیرغم اینکه در آن نقطه داعشی حضور ندارد اما ظرفیت دیگری ایجاد کرده اند تا مشکلات دیگری به وجود بیاید و آراماش منطقه را بر هم بزنند.

حسینی کیا در ادامه یکی از اشکالات فلسطین را عدم پذیرش آن ازسوی برخی کشورهای اسلامی دانست و گفت: متأسفانه سران کشورهای اسلامی یا خوابند یا با رژیم صهیونیستی همراهی می کنند که به ضرر آنها خواهد بود.

وی ادامه داد: سران کشورهای اسلامی به خصوص سازمان کنفرانس اسلامی باید نسبت به این اقدام رژیم صهیونیستی واکنش نشان دهند ضمن اینکه رسالت شخصیت های جهانی نیز امروز مشخص می شود که زبان به حرف حق باز کرده و از سرزمین مسلمانان حمایت کنند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان خارج کردن قدس از دست مسلمانان را یک حرکت سیاسی دانست و خاطرنشان کرد: حتی ممکن است این اقدام را صورت ندهند اما با بیان هر از گاه آن ایجاد بحران می کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet