هدر موبایل
1396/09/18 10:21:10
سرویس سیاسی
کولیوند:

قوه قضائیه باید آشکارا با احمدی نژاد برخورد کند/ رفتار احمدی‌نژاد در شان رئیس جمهور سابق کشور نیست

رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس گفت: حرکت‌هایی که احمدی نژاد در جامعه انجام داده و رفت و آمدهایش به حرم حضرت عبدالعظیم (ع) شایسته کسی نیست که ۲ دوره رئیس جمهور بوده است.
قوه قضائیه باید آشکارا با احمدی نژاد برخورد کند/ رفتار احمدی‌نژاد در شان رئیس جمهور سابق کشور نیست رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس گفت: حرکت‌هایی که احمدی نژاد در جامعه انجام داده و رفت و آمدهایش به حرم حضرت عبدالعظیم (ع) شایسته کسی نیست که 2 دوره رئیس جمهور بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712107256361900.jpg قوه,قضائیه,باید,آشکارا,با,احمدی,نژاد,برخورد,کند/,رفتار,احمدی‌نژاد,در,شان,رئیس,جمهور,سابق,کشور,نیست Icana

محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، در خصوص رفتار اخیر احمدی‌نژاد و تیم وی، اظهار داشت: ایران اکنون در یک مقطع حساس قرار دارد که از سویی پایان یافتن تابوی تروریست‌ها در عراق و سوریه و فداکاری بزرگ سردار سلیمانی تا درگیری ایران با آمریکا در رابطه با موضوع برجام و رفتار اروپایی‌ها را شامل می‌شود.

رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از سوی درگیری‌های یمن را شاهد هستیم که عربستان تلاش می‌کند تا خود را لیدر منطقه معرفی کند، بیان کرد: در عرصه داخلی نیز مشکلات معیشتی و اشتغال را شاهد هستیم.

احمدی نژاد با آرامش نیز می‌تواند مسائلش را با قوه قضائیه پیگیری کند

وی با بیان اینکه  احمدی نژاد می‌توانست خیلی شفاف، آرام و راحت تر موضوعات v پیگیری کند، افزود: احمدی نژاد عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است و می‌تواند با آیت الله آملی لاریجانی صحبت کند و اگر ادله‌ای دارد، ارائه دهد.

رفتار احمدی‌نژاد در شان رئیس جمهور سابق کشور نیست

کولیوند با بیان اینکه حرکت‌هایی که احمدی نژاد در جامعه انجام داده و رفت و آمدهایش به حرم حضرت عبدالعظیم (ع) شایسته کسی نیست که 2 دوره رئیس جمهور این مملکت بوده است، متذکر شد: این اقدامات ذهن مردم را مشوش می‌کند و راه‌های مسالمت آمیزتری نیز وجود دارد.

قوه قضائیه مانند موضوع کرباسچی باید آشکارا با احمدی نژاد برخورد کند

رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قوه قضائیه باید آشکار با احمدی نژاد برخورد کند، ادامه داد: می‌توان برخوردی مانند آنچه که با کرباسچی انجام شد، با احمدی نژاد و تیم وی انجام شود؛ باید ادله‌های آن‌ها بررسی و جلسات دادگاه نیز به صورت علنی برگزار شود.

محمدجواد کولیوند 34067512/2/2017 10:43:43 AMhttp://media.icana.ir/Image/2017/12/201712107361451858_Thum.jpg
محمدجواد کولیوند

وی با بیان اینکه باید اعتماد سازی در جامعه انجام شود، افزود: در جامعه صحبت‌های مختلفی پیرامون مقصر خواندن احمدی‌نژاد یا قوه قضائیه مطرح می‌شود که ضرورت اعتمادسازی را نشان می‌دهد.

کولیوند با بیان اینکه دستگاه قضا می‌تواند بررسی‌ها را با جدیت و شفافیت انجام دهد و مردم نیز ظرفیت پذیرش دارند، اظهار داشت: احمدی نژاد 2 دوره رئیس جمهور بوده و تصمیماتش درست یا غلط بوده و دولت‌های بعدی نیز ممکن است برخی تصمیمات وی را اصلاح کنند. اگر از احمدی نژاد به دلیل کارهایی که انجام داده توضیح خواسته شود نباید به او بربخورد، یا توضیح خواستن از بقایی و مشایی را منع کند.

احمدی نژاد نباید با آبروی مردم بازی کند

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه می‌‎توان این مسیر را بهتر پیش بُرد ولی این مسیر گل آلود شده که این شرایط به نفع هیچ یک از طرفین یعنی، تیم احمدی نژاد و قوه قضائیه نیست زیرا جامعه را مسموم می‌کند و حقیقت پنهان می‌‍شود، گفت: آبروی مردم مثل خون آن‌ها محترم و بازی کردن با آبروی مردم جنگ با خداست، احمدی نژاد نباید با آبروی مردم بازی کند و اگر سندی دارد آن را رسانه‌ای کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet