هدر موبایل
1396/09/13 12:20:55
سرویس استان ها
بی‌مقدار:

مراسم تبریز۲۰۱۸ با حضور مقامات عالی کشورهای اسلامی برگزار می‌شود

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی از برگزاری مراسم تبریز۲۰۱۸ با حضور مقامات عالی کشورهای اسلامی در این شهر خبرداد.
مراسم تبریز۲۰۱۸ با حضور مقامات عالی کشورهای اسلامی برگزار می‌شود نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی از برگزاری مراسم تبریز۲۰۱۸ با حضور مقامات عالی کشورهای اسلامی در این شهر خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/201707101229923177.jpg مراسم,تبریز۲۰۱۸,با,حضور,مقامات,عالی,کشورهای,اسلامی,برگزار,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ شهاب‌الدین بی‌مقدار نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت:براساس تصمیمات متخذه مراسم تبریز2018 سوم فروردین ماه سال 97 با حضور مقامات عالی کشورمان و همچنین مقامات عالی کشورهای اسلامی در تبریز برگزار می‌شود.

وی افزود: مراسم دیگری هم در دیماه سال جاری به همین مناسبت برگزار می‌شود و این مراسم با حضور مقامات استانی در شهر تبریز برگزار خواهد شد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: لازم است تا به منظور اشتغالزایی بیشتر و کسب درآمد توجه ویژه‌ای به بحث گردشگری در کشور صورت گیرد و در این راستا علاوه بر دولت لازم است بخش خصوصی و مردم نیز وارد عرصه شوند.

به گزارش فارس، تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 انتخاب شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet