ایام محرم 1398
1396/09/13 13:40:05
سرویس اقتصادی
کشتی آرای در گفت وگو با خانه ملت مطرح کرد:

حباب 90 هزار تومانی قیمت سکه طلا در بازار/اتحادیه طلا و جواهر در بازار دخالت نمی کند

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر گفت:درحال حاضر قیمت سکه طلا در بازار با حباب ۸۰ الی ۹۰ هزار تومانی روبرو است.
حباب 90 هزار تومانی قیمت سکه طلا در بازار/اتحادیه طلا و جواهر در بازار دخالت نمی کند رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر گفت:درحال حاضر قیمت سکه طلا در بازار با حباب 80 الی 90 هزار تومانی روبرو است. https://cdn.icana.ir/d/019/95589.jpg حباب,,90,هزار,تومانی,قیمت,سکه,طلا,در,بازار/اتحادیه,طلا,و,جواهر,در,بازار,دخالت,نمی,کند Icana

محمد کشتی آرای در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص قیمت سکه و طلا در بازار گفت:اوایل  هفته گذشته، قیمت سکه طلا با حباب 200هزار تومانی همراه بود، که با توجه به حراج سکه طلا از سوی بانک کارگشایی به عنوان بانک عامل بانک مرکزی، روند نزولی در پیش گرفت.

حراج سکه طلا بخشی از حباب قیمتی سکه را تخلیه کرد

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر، تصریح کرد:حراج سکه طلا باعث شد بخشی از حباب قیمتی سکه طلا تخلیه شود و این روند در مجموع ادامه دارد.

کشتی آرای تصریح کرد:باید توجه داشت در حالی قیمت جهانی طلا روند کاهشی پیدار کرده اما قیمت طلا و سکه در ایران با روند افزایشی همراه بوده که البته ناشی از صعود قیمت ارز در کشور است.

وی ادامه داد:بعد از حراج سکه طلا از سوی بانک کارگشایی بازار عرضه و تقاضا در حال تعادل نسبی بوده و حتی کاهش تقاضا برای خرید نیز در بازار وجود دارد، رشد قیمت سکه در مدت اخیر به تقاضای کاذب منجر شده بود اما داد و ستدهای بازار در حال عادی شدن است.

کشتی آرای افزود: درحال حاضر قیمت سکه طلا در بازار با حباب 80 الی 90 هزار تومانی روبرو است.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با بیان اینکه این اتحادیه در کنترل و نظارت عیار طلا نقش دارد، یادآور شد:اتحادیه طلا و جواهر یک نهاد غیرانتفاعی و نظارتی است و کار اقتصادی انجام نمی دهد و نقشی در عرضه یا تقاضا یا دخالت در بازار ندارد و کارهای صنفی اعضای اتحادیه را انجام می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet