ایام محرم 1398
1396/09/13 15:45:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سرلشکر جعفری:

تا پایان اسکان دائم زلزله زدگان در کنار مردم کرمانشاه خواهیم ماند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای سومین بار در شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه حضور یافت و تاکید کرد: تا پایان اسکان دائم در کنار زلزله زدگان استان کرمانشاه خواهیم ماند.
تا پایان اسکان دائم زلزله زدگان در کنار مردم کرمانشاه خواهیم ماند فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای سومین بار در شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه حضور یافت و تاکید کرد: تا پایان اسکان دائم در کنار زلزله زدگان استان کرمانشاه خواهیم ماند. https://cdn.icana.ir/d/019/201708108342921639.jpg تا,پایان,اسکان,دائم,زلزله,زدگان,در,کنار,مردم,کرمانشاه,خواهیم,ماند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل ازسپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدارمحمدعلی جعفری در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده اظهار کرد: پس از اسکان موقت زلزله زدگان کرمانشاه اسکان دائم را در دستور کار خواهیم داشت.

وی در خصوص اسکان موقت آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه نیز افزود: اسکان موقت زلزله زدگان این استان با کانکس تا یک ماه آینده پایان می یابد.

سرلشکر جعفری تاکید کرد: تمام تلاش سپاه برای اتمام هر چه سریع تر اسکان موقت زلزله زدگان با کانکس های مناسب است که توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) سپاه تا یک ماه آینده پایان می یابد ؛ ضمن اینکه تا اتمام اسکان موقت محدودیتی از نظر تعداد کانکس نخواهیم داشت.

فرمانده کل سپاه با اشاره به گستردگی منطقه و دشواری کار افزود: مناطق زلزله زده را به 32 منطقه تقسیم کردیم و سپاه های استانی به همراه سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با تمام امکانات در مناطق ویژه خود مستقر و از دقایق اولیه زلزله کار اسکان اضطراری، اسکان موقت، خدمت رسانی درمانی فرهنگی و بهداشتی و غذایی و نهایتا بازسازی مناطق را بر عهده دارند.

وی در بدو ورود درمحل قرارگاه شهید جعفری استان کرمانشاه با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین و فرماندهان سپاه استانی برای اطلاع از روند خدمت رسانی های سپاه و بسیج ، تشکیل جلسه داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet