ایام محرم 1398
1396/09/13 15:54:37
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نیکفر:

مجلس از تعیین تکلیف سهم درمان کارگران نمی‌گذرد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به مصوبه مجلس و دستور رئیس جمهوری در خصوص جداسازی ۹ بیست و هفتم حق بیمه درمان کارگران گفت: مجلس از تعیین تکلیف «سهم درمان کارگران» تحت پوشش تامین اجتماعی نمی‌گذرد و ذره‌ای کوتاه نخواهد آمد.
مجلس از تعیین تکلیف سهم درمان کارگران نمی‌گذرد عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به مصوبه مجلس و دستور رئیس جمهوری در خصوص جداسازی ۹ بیست و هفتم حق بیمه درمان کارگران گفت: مجلس از تعیین تکلیف «سهم درمان کارگران» تحت پوشش تامین اجتماعی نمی‌گذرد و ذره‌ای کوتاه نخواهد آمد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103720801024.jpg مجلس,از,تعیین,تکلیف,سهم,درمان,کارگران,نمی‌گذرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ذبیح نیکفر لیالستانی افزود: در جلسه ای که با حضور وزیر کار و مسئولان سازمان تامین اجتماعی در صحن غیر علنی مجلس تشکیل شد، مسئولان به بحث و تبادل نظر  در خصوص جداسازی سهم درمان کارگران پرداختند تا به نقطه نظر مشخص و مشترکی در این زمینه دست پیدا کنند.

وی با تاکید بر این که باید راه حلی برای تعیین تکلیف سهم درمان کارگری پیدا کرد، ادامه داد: باید مشخص شود این سهم در چه ردیف هایی استفاده شده و صرف چه هزینه هایی می شود.

به گزارش سلامت آنلاین؛ نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس خاطرنشان کرد: طبق قانون و مصوبه مجلس، سهم درمان کارگران باید جدا شود که با این روند کارگران نیز رضایت خاطر پیدا می کنند که حق بیمه درمانشان صرفا به درمان آن ها اختصاص پیدا می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet