هفته دفاع مقدس
1396/09/13 16:15:35
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدی:

جمع‌بندی نهایی درباره محصولات تراریخته انجام نشده است

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه هنوز جمع‌بندی نهایی درباره محصولات تراریخته انجام نشده است، گفت: بناست تا کمیسیون «کشاورزی، آب و منابع‌طبیعی»، «مرکز پژوهش‌های مجلس» و «سازمان حفاظت محیط زیست» گزارش مکتوبی درباره محصولات تراریخته به این کمیسیون ارائه دهند.
جمع‌بندی نهایی درباره محصولات تراریخته انجام نشده است رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه هنوز جمع‌بندی نهایی درباره محصولات تراریخته انجام نشده است، گفت: بناست تا کمیسیون «کشاورزی، آب و منابع‌طبیعی»، «مرکز پژوهش‌های مجلس» و «سازمان حفاظت محیط زیست» گزارش مکتوبی درباره محصولات تراریخته به این کمیسیون ارائه دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611106582239710.jpg جمع‌بندی,نهایی,درباره,محصولات,تراریخته,انجام,نشده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ داوود محمدی نماینده مردم قزوین و آبیک در مجلس با اشاره به بررسی گزارش محصولات تراریخته در کمیسیون اصل نود گفت: موضوع محصولات تراریخته در کمیسیون اصل نود مطرح است و این کمیسیون گزارشی را با جلب نظر دستگاه‌های مختلف تهیه کرده است.

وی با اشاره به جلسات متعدد کمیسیون اصل نود درباره محصولات تراریخته بیان داشت: در آخرین جلسه این موضوع در کمیسیون اصل نود، نماینده‌های کمیسیون «کشاورزی، آب و منابع‌طبیعی»، «مرکز پژوهش‌های مجلس» و «سازمان حفاظت محیط زیست» کشور حاضر شدند  اما هنوز جمع بندی نهایی درباره موضوع محصولات تراریخته و پیرامون آن انجام نشده است.

رئیس «کمیسیون اصل نود» اضافه کرد: پیرامون این جلسات بنا شده است تا کمیسیون «کشاورزی، آب و منابع‌طبیعی»، «مرکز پژوهش‌های مجلس» و «سازمان حفاظت محیط زیست» گزارش مکتوبی درباره محصولات تراریخته به کمیسیون اصل نود ارائه دهند.

به گزارش میزان؛ وی بیان داشت: در صورت اخذ گزارش‌های مربوط از دستگاه‌های مورد ذکر، کمیسیون اصل نود گزارش خود را تکمیل و نهایی خواهد کرد و نهایتاً پس از جمع‌بندی به صحن علنی ارائه خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet