ایام محرم 1398
1396/09/13 17:29:57
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علوی:

مسلمانان باالگو گرفتن از پیامبر جامعه رابه سمت مهربانی هدایت کنند

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: مسلمانان اگر رهرو راستین پیامبر اسلام باشند می توانند جامعه را به سمت مهربانی و عطوفت هدایت کنند.
مسلمانان باالگو گرفتن از پیامبر جامعه رابه سمت مهربانی هدایت کنند نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: مسلمانان اگر رهرو راستین پیامبر اسلام باشند می توانند جامعه را به سمت مهربانی و عطوفت هدایت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106847751876.jpg مسلمانان,باالگو,گرفتن,از,پیامبر,جامعه,رابه,سمت,مهربانی,هدایت,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سید احسن علوی امروز دوشنبه در نهمین همایش استانی منادیان وحدت و دومین همایش سادات نبوی که در مسجد جامع روستای صلوات آباد برگزار شد، گفت: باید دلایل شکل گیری گروه های تکفیری هم چون داعش همواره مورد بررسی قرار گیرد.

وی عنوان کرد: گروه داعش به نام دین مبین اسلام جنایات فراوانی مرتکب شد و باید مسلمانان هوشیار باشند و با ترویج سنت و سیره پیامبر اسلام و ارزش‌های اسلامی مانع توطئه فرقه‌های انحرافی به‌ویژه داعش شوند.

علوی اظهار داشت: پیامبر اکرم (ص) در زمانی که در قید حیات بودند بارها مورد اذیت و آزار مردم قرار گرفتند و ایشان همیشه در مقابل اینگونه برخوردها مهربانانه رفتار می کردند که چنین ویژگی باید سرلوحه همه مسلمان ها باشد.

این نماینده مجلس اضافه کرد:  غرور که هدیه شیطان است و خیلی از افراد به دلیل برخورداری از ثروت و قدرت و مقام به آن دچار شدند.

وی با بیان اینکه مهر و محبت هدیه خداوند متعال است، گفت: باید از شرایط  هرج و مرج امروز فاصله بگیریم و در راستای گسترش و پررنگ کردن مهربانی در جامعه تلاش کنیم.

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه در برخی از نقاط دنیا نه تنها انسان بلکه انسانیت هم از بین رفته است.

علوی اضافه کرد: به گفته محققی که چهل سال از عمر خود را به خداشناسی اختصاص داده بود، کسی که بخواهد خدا را ببیند باید درون خود را پاک کند.

به گزارش مهر، وی اظهار داشت: ما مسلمان ها باید  رهرو پیامبران اسلام باشیم تا جامعه به سمت مهربانی و عطوفت هدایت شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet