ایام محرم 1398
1396/09/13 17:15:38
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نادری:

مرگ کودکان و گاز گرفتگی تبعات زندگی زلزله زدگان در چادر است

عضو مجمع نمایندگان کرمانشاه در مجلس گفت: مرگ دو کودک در اثر سرما و مرگ دو نفر بر اثر گاز گرفتگی در چادر، از اثرات زندگی زلزله زدگان در چادر است.
مرگ کودکان و گاز گرفتگی تبعات زندگی زلزله زدگان در چادر است عضو مجمع نمایندگان کرمانشاه در مجلس گفت: مرگ دو کودک در اثر سرما و مرگ دو نفر بر اثر گاز گرفتگی در چادر، از اثرات زندگی زلزله زدگان در چادر است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608108536604023.jpg مرگ,کودکان,و,گاز,گرفتگی,تبعات,زندگی,زلزله,زدگان,در,چادر,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ شهاب نادری نماینده مردم پاوه، جوانرود و روانسر در مجلس از کمک های مردمی به مناطق زلزله زده تشکر کرد و اظهار داشت: اگر مردم نبودند، شرایط زلزله زدگان بسیار بدتر از این بود.

وی ادامه داد: شرایط مناطق زلزله زده از نظر آب و هوایی شرایط سخت و سردی است. چادرها رسیده است اما در چادر نمی توان زندگی کرد. هفته گذشته دو کوچک به خاطر سرما فوت شدند؛ بعد از آن هم گزارشی نسبت به آتش سوزی چادر داشتیم، دو نفر نیز به خاطر گازگرفتگی در چادر فوت شدند.

به گزارش مهر، عضو مجمع نمایندگان کرمانشاه در مجلس، با تاکید بر لزوم تسریع در اسکان مردم منطقه زلزله زده در کانکس افزود: مردم مناطق زلزله زده، مرزداران کشور هستند و باید سریع تر به آنها رسیدگی کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet