ایام محرم 1398
1396/09/14 10:08:23
سرویس اقتصادی
آقاپور علیشاهی مطرح کرد:

انتقاد از ارائه خدمات ضعیف شرکت های بیمه ای/واسطه گری و دلالی هزینه های بیمه را افزایش داده است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از ارائه خدمات ضعیف توسط شرکت های بیمه انتقاد کرد.
انتقاد از ارائه خدمات ضعیف شرکت های بیمه ای/واسطه گری و دلالی هزینه های بیمه را افزایش داده است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از ارائه خدمات ضعیف توسط شرکت های بیمه انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107329145641.jpg انتقاد,از,ارائه,خدمات,ضعیف,شرکت,های,بیمه,ای/واسطه,گری,و,دلالی,هزینه,های,بیمه,را,افزایش,داده,است Icana

معصومه آقاپور علیشاهی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضعیت صنعت بیمه در کشور گفت:متاسفانه با وجود اینکه صنعت بیمه در کشور از سابقه طولانی برخوردار بوده اما پیشرفت قابل توجهی در این زمینه حاصل نشده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وضیعت خدمات دهی از سوی شرکت های بیمه مناسب نیست، ادامه داد:در کشور رویکرد هزینه ای به صنعت بیمه وجود دارد و این موضوع یکی از موانع توسعه مطلوب صنعت بیمه شده است.

نماینده مردم شبستر در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد:اینکه بخشی از مردم بیمه را به عنوان هزینه تلقی می کنند، یک ضعف است البته نحوه ارائه خدمات بیمه، بعد از وقوع حادثه به موقع و به صورت صحیح نیست.  

واسطه گری و دلالی عامل رشد هزینه ها در صنعت بیمه  

آقاپور علیشاهی در ادامه ی گفت و گوی با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد:تجربه نشان داده است که برخی از شرکت های بیمه  ای نمی توانند تعهدات مالی خود را در زمان وقوع حادثه پرداخت کنند، همچنین بعضا واسطه گری و دلالی باعث افزایش هزینه بیمه، بیمه شدگان می شود.

وی تصریح کرد:در مورد تعهدات بیمه، طبقه بندی صورت نگرفته است و اگر به میزان درآمد اقشار مختلف جامعه توجه شود، می توان به نحوی برنامه ریزی کرد که بسیاری از اقشار جامعه از حداقل پوشش بیمه برخوردار شوند.

شرایط رقابتی عامل رشد صنعت بیمه

آقاپور علیشاهی افزود:باید موازنه صندوق های بیمه به نحوی باشد که از نقطه سر به سر خارج نشوند همچنین باید در زمینه بیمه در کشور فرهنگ سازی شود تا شرایط برای دگرگونی وارتقای بیمه ها فراهم شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:شرایط رقابتی در صنعت بیمه، یکی از لازمه های ارتقای این صنعت است همچنین باید ارتباط شرکت های بیمه داخلی با شرکت های بیمه خارجی بیشتر شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet