ایام محرم 1398
1396/09/13 19:44:46
سرویس استان ها
کعبی:

توجه به دانشگاه های منطقه و رشد علمی توسعه پایدار اقتصادی را بدنبال دارد

یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به دانشگاه و رشد حرکت علمی و توسعه دانشگاههای منطقه توسعه پایدار اقتصادی را بدنبال دارد.
توجه به دانشگاه های منطقه و رشد علمی توسعه پایدار اقتصادی را بدنبال دارد یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به دانشگاه و رشد حرکت علمی و توسعه دانشگاههای منطقه توسعه پایدار اقتصادی را بدنبال دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102522844829.jpg توجه,به,دانشگاه,های,منطقه,و,رشد,علمی,توسعه,پایدار,اقتصادی,را,بدنبال,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عامر کعبی در نشست هم اندیشی و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و دانشکده علوم پزشکی آبادان با تاکید بر لزوم حرکت به سمت آموزش های کارآفرینانه و مهارت محور در دانشگاه های منطقه اظهار کرد: در بحث آموزش و رشد علمی منطقه حرکت خوبی صورت گرفته است، دانشگاه آزاد اسلامی آبادان می تواند با توجه به نیاز علمی منطقه آزاد اروند، محور علمی تجارت و بازرگانی اروند باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: مطمئنا ورود به دانشگاه به منزله ورود به بازار کار نیست و باید برای دانش آموختگان دانشگاه های منطقه دوره های تکمیلی و مهارتی در بالاترین سطح برگزار شود تا فارغ التحصیلان منطقه به راحتی جذب بازار کار شوند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت:در حال رایزنی برای 'ارتقای دانشگاه آزاد آبادان به واحد بین الملل' و 'تبدیل دانشکده علوم پزشکی آبادان به دانشگاه' از طریق وزارت علوم و شورای عالی انقلاب فرهنگی هستیم زیرا این امر می تواند منجر به رشد علمی و توسعه این واحدهای علمی گردد.

به گزارش ایرنا، کعبی تصریح کرد:برگزاری دوره های مهارت محور و کارآفرینانه بر مبنای نیازهای امروز بازار کار و توجه به حرکت اقتصادی منطقه که بر مبنای تجارت، صنعت، کشاورزی و دریاست باید محور برنامه ریزی دانشگاه های منطقه برای ترسیم چشم انداز علمی و اقتصادی باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet