ایام محرم 1398
1396/09/13 23:00:00
سرویس استان ها
شاعری:

ایجاد مجتمع‌های خدمات بین‌راهی نیاز گردشگری شرق مازندران است

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی ایجاد مجتمع‌های خدمات بین‌راهی را نیاز مهم شرق مازندران در گردشگری دانست و بر تلاش بیشتر در این بخش تأکید کرد.
ایجاد مجتمع‌های خدمات بین‌راهی نیاز گردشگری شرق مازندران است نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی ایجاد مجتمع‌های خدمات بین‌راهی را نیاز مهم شرق مازندران در گردشگری دانست و بر تلاش بیشتر در این بخش تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710105729174942.jpg ایجاد,مجتمع‌های,خدمات,بین‌راهی,نیاز,گردشگری,شرق,مازندران,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی محمد شاعری، در جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر گفت: شرق مازندران از ظرفیت مناسبی در بخش گردشگری برخوردار است و باید از این پتانسیل به‌نحو احسن استفاده شود.

نماینده مردم بهشهر و نکا در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: فراهم نبودن زیرساخت‌های لازم برای گردشگری و نبود مجتمع‌های خدمات بین‌راهی به مسافران از مشکلاتی است که باید چاره‌اندیشی شود.

شاعری با بیان اینکه باید بخش خصوصی وارد کار شود، گفت: اگر محیط‌زیست و منابع‌طبیعی مخالف این مسائل هستند باید این مشکلات بررسی شود تا زیرساخت‌های توسعه گردشگری هموار شود.

وی ادامه داد: اکنون زمان عمل و کار است و باید با خارج شدن از حوزه فکر، به‌طور عملی برای برون‌رفت از مشکلات چاره‌اندیشی کنیم.

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تصویب وام‌های ۶ درصدی با بازپرداخت ۷ ساله توسط مجلس در حوزه اشتغال‌زایی، یادآور شد: این وام‌ها به‌زودی برای ایجاد اشتغال در اراضی شیبدار، گیاهان دارویی، گردشگری و... واگذار می‌شود.

شاعری گفت: سهم مازندران از این وام‌ها حدود ۴۰۰ میلیارد تومان است که با برنامه‌ریزی درست می‌توان به شکوفایی مناسب رسید.

وی با بیان اینکه رفع بیکاری نیازمند عزم عمومی است، بر تلاش همه افراد جامعه برای رفع مشکلات تأکید کرد.

در ادامه این جلسه، حجت‌الاسلام سید عربعلی جباری، امام جمعه بهشهر، با تأکید بر ایمان اظهار داشت: رمز موفقیت ما در همه امور ایمان به خداست.

به گزارش مهر، حجت‌الاسلام جباری گفت: منابع انسانی از ارکان مهم هر حکومتی است که باید برای این سرمایه‌ها تلاش کرد تا انقلاب و حکومتی مورد قبول داشته باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet