هدر موبایل
1396/09/18 07:20:00
سرویس سیاسی
جمالی نوبندگانی:

پیشنهاد مذاکره به ایران ازسوی اتحادیه عرب ژست دیپلماتیک است/ اتحادیه عرب علیه جهان اسلام موضع دارد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است اتحادیه عرب که برای حمایت از فلسطین به وجود آمد امروز به دنبال منافع رژیم صهیونیستی است.
پیشنهاد مذاکره به ایران ازسوی اتحادیه عرب ژست دیپلماتیک است/ اتحادیه عرب علیه جهان اسلام موضع دارد عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است اتحادیه عرب که برای حمایت از فلسطین به وجود آمد امروز به دنبال منافع رژیم صهیونیستی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100349916187.jpg پیشنهاد,مذاکره,به,ایران,ازسوی,اتحادیه,عرب,ژست,دیپلماتیک,است/,اتحادیه,عرب,علیه,جهان,اسلام,موضع,دارد Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، درباره درخواست اتحادیه عرب برای مذاکره با ایران جهت ایجاد ثبات در منطقه گفت: این مذاکره تنها در شرایطی در راستای ثبات منطقه خواهد بود که بدون هیچ پیش شرطی باشد.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: جمهوری اسلامی همواره دست دوستی با سایر کشورها داده و برقراری روابط دوجانبه با کشورها به خصوص همسایگان از اصول ما است.

وی افزود: اظهارات دبیرکل اتحادیه عرب برای مذاکره با ایران برای ایجاد ثبات در منطقه در حالی صورت می گیرد که اعتقادی به اتحادیه عرب نداریم چرا که زمانی این اتحادیه برای مبارزه با رژیم صهیونیستی و حمایت از فلسطین به وجود آمد اما در حال حاضر جمعی پراکنده است.

جمالی نوبندگانی در ادامه با بیان اینکه ریاست اتحادیه عرب در ریاض بوده و امروز با پول محمد بین سلمان تطمیع می شود، عنوان کرد: کشورهای حاضر در این اتحادیه موضع گیری هایی علیه جهان اسلام دارند و منافع کشورهای عربی و اسلامی را نادیده گرفته اند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه اکثر اعضای اتحادیه عرب از دست نشاندگان آمریکا و اسرائیلی ها بوده و منتخب مردم نیستند خاطرنشان کرد: از این رو توقعی از این جمع نداریم و طرح اقدام برای مذاکره با ایران نیز صرفا یک ‍ژست دیپلماتیک بوده و صداقت در عمل ندارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet