ایام محرم 1398
1396/09/14 14:33:59
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نیازآذری تاکید کرد:

خدمتگزاری به مردم شاگردی درس‌های پیامبر اعظم‌(ص) است/ مشکلات مردم با لفاظی‌های زیبا حل نمی شود

نماینده مردم بابل در مجلس، با بیان اینکه مشکلات مردم با لفاظی‌های زیبا و ژست روشنفکری حل نمی شود، گفت:ملاقات چهره به چهره مردم با مسئولان می تواند مشکلات آن ها را زودتر رفع کند.
خدمتگزاری به مردم شاگردی درس‌های پیامبر اعظم‌(ص) است/ مشکلات مردم با لفاظی‌های زیبا حل نمی شود نماینده مردم بابل در مجلس، با بیان اینکه مشکلات مردم با لفاظی‌های زیبا و ژست روشنفکری حل نمی شود، گفت:ملاقات چهره به چهره مردم با مسئولان می تواند مشکلات آن ها را زودتر رفع کند. https://cdn.icana.ir/d/019/84250.jpg خدمتگزاری,به,مردم,شاگردی,درس‌های,پیامبر,اعظم‌(ص),است/,مشکلات,مردم,با,لفاظی‌های,زیبا,حل,نمی,شود Icana

حسین نیازآذری درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به روز مجلس، گفت: خدمتگزاری به مردم شاگردی درس‌های پیامبر اعظم‌صلی‌الله و وظیفه مسئولان است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با یادآوری دیدار مردمی در روز مجلس، تصریح کرد:هر فرصتی که برای خدمتگزاری فراهم می شود ،باید آن را ارج گذاشت از این رو با توجه به تجربه موفق برنامه ملاقات مردمی در مرکز شهرستان با هدف پیگیری مشکلات مردم میز‌ خدمت را در مراکز بخش‌های شهرستان بابل مستقر می کنیم.

وی ادامه داد:مشکل مردم با لفاظی‌های زیبا و پُز روشنفکری حل نمی شود؛بلکه باید همه مسئولان میزکار خود را در میان مردم ببرند تا گره‌ای از مشکلات آنها بر طرف شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم،افزود: خدمت به مردم روزی مسولان است و هرکسی توان دارد باید بدون منت و ریا برای آنان قدمی بر دارد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات مردم در گرو همکاری همه مسئولان قابل حل است، افزود: هرچند وظیفه اصلی نماینده مجلس قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون و دستگاه های اجرایی است اما مردم از نماینده خود انتظار دارند پیگیر مشکلات و مطالبات‌شان باشد به همین خاطر با برگزاری برنامه های ملاقات مردمی سعی می شود قدری از مشکلات مردم را کاهش دهیم.

نیازآذری هدف از برگزاری برنامه ملاقات مردمی با عنوان میز خدمت به مناسبت روز مجلس را ملاقات چهره به چهره مردم و مسئولان دانست و افزود: امکان اینکه همه مردم به مرکز استان بروند تا با مدیراناستانی ملاقات کنند برای مردم پر‌هزینه است و مقدور نیست لذا با همکاری دستگاه‌های اجرایی تمهیداتی اتخاذ کردیم که جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از نزدیک مشکلات مردم را رسیدگی کنند و از این بابت از مسئولان اجرایی قدردانی می کنم.

شایان ذکر است؛در برنامه ملاقات مردمی  میز خدمت که صبح دوشنبه ( 13آذر) با حضور جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سالن آزادی بابل برگزار شد،مشکلات جمع کثیری از مراجعان رسیدگی و بررسی شد و مردم از بابت این برنامه ابراز رضایت کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet