ایام محرم 1398
1396/09/14 10:51:50
سرویس دیگر رسانه‌ها_
صفری:

توزیع مواد غذایی فاسد در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه صحت ندارد

نماینده کرمانشاه آخرین وضعیت بهداشتی، درمانی و اسکان زلزله‌زدگان کرمانشاه را تشریح کرد.
توزیع مواد غذایی فاسد در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه صحت ندارد نماینده کرمانشاه آخرین وضعیت بهداشتی، درمانی و اسکان زلزله‌زدگان کرمانشاه را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711106864269427.jpg توزیع,مواد,غذایی,فاسد,در,مناطق,زلزله‌زده,کرمانشاه,صحت,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه درمجلس شورای اسلامی در تشریح آخرین وضعیت زلزله‌زدگان کرمانشاه، اظهار داشت: یکی از مشکلات زمان تحویل کانکس‌های موقت و سیار به مردم برای اسکان موقت است.

وی با بیان اینکه قرار شده کانکس‌ها را در ظرف مدت 45 روز به مردم تحویل دهند، افزود: بهتر بود با تقسیم کار، ظرف مدت کمتری این کانکس‌ها تحویل مردم شود چرا که مردم در شرایط سختی به سر می‌برند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه مشکل دیگر بحث کمبود حمام و سرویس بهداشتی است، تصریح کرد: در صورتی که حمام و سرویس بهداشتی عمومی به اندازه کافی ساخته نشود این مشکل سبب به وجود آمدن بیماری در بین زلزله زدگان می‌شود.

صفری با تاکید بر اینکه برنامه ریزی‌های لازم برای ساخت کانکس، حمام و سرویس بهداشتی شده است، ادامه داد: زمان و تاخیر در ساخت آنها سبب نگرانی است که با تدبیر و برنامه‌ریزی می‌شد زودتر در اختیار زلزله زدگان قرار گیرد.

وی در پاسخ به وضعیت جمع‌آوری زباله‌ها در مناطق زلزله‌زده، تصریح کرد: متاسفانه مردم چندان رعایت نمی‌کنند و از طرف دیگر نیز و شهرداری هم جمع‌آوری زباله‌ها را رها کرده است.

وی با  بیان اینکه اطراف چادر‌ها و در مقابل خانه‌ها زباله انباشت شده، گفت: شهرداری در چنین مواقعی نباید به ساعت کاری توجه کند و باید به صورت اورژانسی کار کند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس در پاسخ به این پرسش که اخباری در فضای مجازی مبنی اینکه مواد غذای تاریخ مصرف گذشته بین زلزله زدگان توزیع شده که سبب به وجود آمدن بیماری در بین آنها شده است، تصریح کرد: چنین چیزی صحت ندارد و مسئولان هلال‌احمر با دقت تاریخ و سلامت مواد غذایی را بررسی کرده و اجازه توزیع مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته را نمی‌دهند.

به گزارش تسنیم،صفری تاکید کرد:مسئولان هلال احمر حتی موادغذایی را که چند روز به تاریخ انقضای آنها باقی مانده را در میان زلزله زدگان توزیع نمی‌کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet