ایام محرم 1398
1396/09/14 11:46:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بدری

ابعاد ساختمان جدید پلاسکو تعیین شد

سخنگوی کمیسیون عمران جزئیات ساخت پلاسکوی جدید را تشریح کرد.
ابعاد ساختمان جدید پلاسکو تعیین شد سخنگوی کمیسیون عمران جزئیات ساخت پلاسکوی جدید را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105753612437.jpg ابعاد,ساختمان,جدید,پلاسکو,تعیین,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه اخیر کمیسیون متبوعش با محمد‌علی نجفی شهردار تهران، اظهار داشت: در این جلسه درباره علت تأخیر در آغاز عملیات عمرانی و مشخصات ساختمان جدید پلاسکو بحث و تبادل نظر شد.

وی درباره مشخصات و ویژگی‌های ساختمان پلاسکوی جدید، افزود: مقرر شد تا نمای پلاسکوی جدید مشابه و شمه‌ای از ساختمان سابق باشد تا مشخص شود که نمای ساختمان قبلی دارای چه منظره و نمایی بوده است.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه پلاسکوی جدید در 10 طبقه ساخته می‌شود، گفت: این ساختمان در یک طبقه زیر زمین، یک طبقه همکف و 8 طبقه تجاری و اداری ساخته می‌شود.

بدری با ابراز اینکه این ساختمان بیش از 600 واحد تجاری و اداری دارد، تصریح کرد: قرار است این ساختمان ظرف 2 سال آینده تکمیل شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، عنوان کرد: ساختمان پشتی که بر اثر تخریب پلاسکو دچار آسیب شده بود مقرر شد تا با هزینه بنیاد مستضعفان بازسازی شود.

به گزارش تسنیم، نماینده مردم اردبیل ،نیر، سرعین و نمین در مجلس با تأکید بر اینکه قرار بود عملیات عمرانی این ساختمان از روز جمعه (10 آذر) آغاز شود، تصریح کرد: قطعاً اعضای کمیسیون عمران پیگیر ساخت پلاسکوی جدید هستند تا مالکان این ساختمان به حق و حقوق خود برسند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet