هدر موبایل
1396/09/15 18:18:00
سرویس فرهنگی
حسینی‌کیا با تبریک هفته وحدت:

امیرالمؤمنین در زمان خانه‌نشینی با حاکمان وقت برای حفظ وحدت اسلام همکاری کرد

عضو فراکسیون روحانیت مجلس با اشاره به اینکه وحدت در مقابل همه تحریم‌ها توانسته نظام را حفظ کند، معتقد است: آنچه که توانسته نظام را در مقابل اجانب، بیگانگان، دشمنان، تعرض و جنگ تحمیلی حفظ کند، وحدت ملت بوده است.
امیرالمؤمنین در زمان خانه‌نشینی با حاکمان وقت برای حفظ وحدت اسلام همکاری کرد عضو فراکسیون روحانیت مجلس با اشاره به اینکه وحدت در مقابل همه تحریم‌ها توانسته نظام را حفظ کند، معتقد است: آنچه که توانسته نظام را در مقابل اجانب، بیگانگان، دشمنان، تعرض و جنگ تحمیلی حفظ کند، وحدت ملت بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612100768981475.jpg امیرالمؤمنین,در,زمان,خانه‌نشینی,با,حاکمان,وقت,برای,حفظ,وحدت,اسلام,همکاری,کرد Icana

سیدجواد حسینی‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به قرار گرفتن در هفته وحدت و تاکید بر اینکه "یَدُ اللهِ مَعَ الجَماعَة" (خدا همراه با جماعت است)، گفت: وحدت رمز پیروزی است و در تمام قریب4دهه انقلاب اسلامی، آنچه که توانسته نظام را در مقابل اجانب، بیگانگان، دشمنان، تعرض و جنگ تحمیلی حفظ کند، وحدت ملت بوده است.

سید جواد حسینی کیا 3406759/6/2017 2:47:48 PMhttp://media.icana.ir/Image/2017/09/201709101547408099_Thum.jpgسیدجواد حسینی کیا
سید جواد حسینی کیا

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز نیز وحدت در مقابل همه تحریم‌ها توانسته نظام را حفظ کند افزود: وحدت باید از شعار بیرون آید و به عمل کشیده شود، نمونه آن نیز زلزله اخیر کرمانشاه بود که شیعه و سنی در اقصا نقاط کشور پای کار آمده‌اند و به هموطنان خود کمک می‌کنند و این نماد عملی وحدت است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس دهم با تاکید بر اینکه در همه مفاهیم دینی و مبانی رِوایی وحدت به عنوان یک اصول مسلم پذیرفته شده‌ای، رمز بقای اسلام و ارزش‌ها بوده است تصریح کرد: امیرالمؤمنین(ع) نیز زمانی که خانه‌نشین بوده با حاکمان وقت برای حفظ وحدت اسلام همکاری کرده است.

وی با اشاره به سیره پیامبر اکرم(ص) در مورد وحدت خاطر نشان کرد: پیامبر اکرم(ص) در وحدت قبایل نقش کلیدی ایجاد کرده و به برخی از افراد برای ایجاد وحدت مسئولیت‌هایی داده است؛ یک بخشی از نقش ازدواج‌های پیامبر اکرم(ص)‌ نیز وحدت بخش بوده است. برخی از زنانی که پیامبر با ایشان ازدواج کردند چند فرزند داشتند یا زنانی بودند که دوبار ازدواج کرده بودند و این ازدواج‌ها بیشتر با هدف وحدت اجتماعی بوده است.

نایب رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی در مورد نقش وحدت در رشد مسلمانان گفت: اگر تمام مسلمانان که حدود یک و نیم میلیارد نفر هستند، نفری یک سطل آب بر روی اسرائیل بریزند، آیا اسرائیلی که حدود 14میلیون نفر است، باقی می‌ماند؛؟

این دانش‌آموخته رشته فلسفه در دانشگاه افزود: اگر در بین این یک و نیم میلیارد مسلمان واردات کشورهای صهیونیستی منع و گردش مالی فقط در بین مسلمانان انجام شود و شیرهای نفتی که مسلمانان دارند به روی صهیونیست‌ها بسته شود، سیطره و برتری مسلمانان را حفظ کرده و به رشد می‌رساند؛ امروز به این وحدت نیاز داریم.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس دهم با بیان اینکه اگر امروز وحدت داشتیم، داعش، جبهه النصره و برخی از گروه‌های تکفیری بوجود نمی‌آمد، تصریح کرد: وحدت جوامع اسلامی بسیار ضروری است و باید بر روی آن بسیار کار شود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet