هفته دفاع مقدس
1396/09/17 16:57:40
سرویس سیاسی
کریمی قدوسی:

تقلای ترامپ برای برگزاری نشست سه جانبه با حضور آمریکا ، عربستان و ایران درباره مسائل منطقه ای/کاتسا توان موشکی ایران را هدف گرفته است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:کنگره با تصویب کاتسا نشان داد دست در دست ترامپ به دنبال ضربه زدن به کیان جمهوری اسلامی است و انگیزه آنها عقب راندن ایران از مواضع خویش است.
تقلای ترامپ برای برگزاری نشست سه جانبه با حضور آمریکا ، عربستان و ایران درباره مسائل منطقه ای/کاتسا توان موشکی ایران را هدف گرفته است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:کنگره با تصویب کاتسا نشان داد دست در دست ترامپ به دنبال ضربه زدن به کیان جمهوری اسلامی است و انگیزه آنها عقب راندن ایران از مواضع خویش است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107248203714.jpg تقلای,ترامپ,برای,برگزاری,نشست,سه,جانبه,با,حضور,آمریکا,،,عربستان,و,ایران,درباره,مسائل,منطقه,ای/کاتسا,توان,موشکی,ایران,را,هدف,گرفته,است Icana

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص اهداف ترامپ از سپردن برجام به مجلس نمایندگان آمریکا گفت: کنگره با تصویب کاتسا نشان داد دست در دست ترامپ به دنبال ضربه زدن به کیان جمهوری اسلامی است و انگیزه آنها عقب راندن ایران از مواضع خویش است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:ترامپ در تلاش است پیام های خود را غیر مستقیم و از طریق کشور ثالث که نقش آن را فرانسه بازی میکند، با ایران وارد مذاکره درباره برنامه دفاعی و موشکی شود. زیرا رئیس جمهور فرانسه را مأمور انتقال پیام خود به تهران کرده است.

وی گفت: ترامپ در تلاش است نشستی سه جانبه با حضور آمریکا ، عربستان و ایران پیرامون مسائل مهم منطقه ای علی الخصوص یمن برگزار کند تا بتواند مواضع خصمانه خود را به ایران و جبهه مقاومت دیکته کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:در دیدار اخیر ترامپ با رئیس جمهور فرانسه قرار بر این شده است که ماکرون در سفر به تهران، ایران را متقاعد کند تا بر سر مذاکره پیرامون مسائل دفاعی و موشکی بنشیند و همانگونه که در برجام عقب نشینی کرده است در مسائل موشکی نیز عقب نشینی کند.

وی افزود:همانگونه که مقام معظم رهبری بر شروط خود مبنی بر عدم ورود طرف عای خارجی به مباحث دفاعی و موشکی ایران تأکید داشتند اما متاسفانه کشورهای اروپایی با فشار آمریکا وارد این مسائل شده و نقش پلیس خوب را بازی می کنند و ترامپ تهدید کرده است که عدم مذاکره ایران باعث خروج آمریکا از برجام خواهد شد.

این نماینده مجلس در دوره دهم ادامه داد: متاسفانه آمریکا فقط به دنبال بهانه برای فشار بر ایران است و مسائل هسته ای و هم اکنون مباحث دفاعی و موشکی ایران نمونه ی بارزی از همین بهانه جویی ها می باشد که عقب نشینی های مسئولین کشور در قضیه هسته ای آن ها گستاخ کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انقلاب اسلامی روش نوینی در برخورد با تهدیدات خارجی ابداع کرده است و آن برخورد قاطع و محکم با کسانی است که همواره قصد دست اندازی به این مرز و بوم را دارند و مسئولین باید با اقتدار و محکم از نفوذ دشمن به کشور و دخالت آن در امور داخلی آن ایستادگی کنند./

پایان خبر

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet