هدر موبایل
1396/09/15 11:50:39
سرویس سیاسی
ذوالنوری:

تغییر پایتخت فلسطین با موج اعتراضات بین‌المللی همراه می‌شود/ محمودعباس نقشی در فلسطین ندارد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است ایستادگی غیرتمندانه جهان اسلام برای قدس اجازه تعبیر رویای آمریکایی را نمی‌دهد.
تغییر پایتخت فلسطین با موج اعتراضات بین‌المللی همراه می‌شود/ محمودعباس نقشی در فلسطین ندارد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است ایستادگی غیرتمندانه جهان اسلام برای قدس اجازه تعبیر رویای آمریکایی را نمی‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201708100743719098.jpg تغییر,پایتخت,فلسطین,با,موج,اعتراضات,بین‌المللی,همراه,می‌شود/,محمودعباس,نقشی,در,فلسطین,ندارد Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت،  در واکنش به مهلتی که سعودی ها به محمود عباس برای پذیرش نتایج صلح داده اند، گفت: تشخیص سعودی ها از مسائل همواره وارونه بوده است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: مذاکرات صلح تأثیری در وضعیت قدس نخواهد داشت به این دلیل که تصمیم گیرنده فلسطین صرفا محمود عباس نیست و ملت مسلمان فلسطین باید برای سرزمین خود تعیین تکلیف کنند.

وی افزود: یقینا نه تنها جنبش های آزادیبخش، فتح، حماس و سایر گروه های مبارز باید با این موضوع مقابله کنند بلکه باید بدانند کسانی که در دسته بندی محمود عباس قرار می گیرند و به سرزمین فلسطین خیانت می کنند قطعا منزوی خواهند شد چرا که جریانات ضد صهیونیستی در قدس تشدید شده و با این اقدامات سعودی ها نتیجه ای نمی گیرند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به اینکه قطعا تغییر پایتخت فلسطین با موج اعتراض نه تنها در جهان اسلام بلکه در سراسر دنیا واقع می شود، ‌خاطرنشان کرد: اگر آمریکا نسبت به انتقال سفارت در فلسطین اقدام کند شاهد موج اعتراضات خواهیم بود که حتی اعلام شد این تصمیم از سوی ترامپ به تعویق افتاده است لذا اگر جهان اسلام غیرتمندانه نسبت به این قصه حرکت کند هیچ گاه این رویا تعبیر نمی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet