ایام محرم 1398
1396/09/14 14:57:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آیت‌الله جنتی در کنگره علامه بلادی:

منافقان ساکت ننشسته‌اند/ انقلابیون دشمن‌شناس باشند

رییس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه باید مراقب منافقانی بود که ساکت ننشسته‌اند و می‌خواهند ریشه‌های نظام و اسلام را خشک کنند، گفت: انقلابیون باید دشمن شناس باشند تا بتوانند به موقع عمل کنند.
منافقان ساکت ننشسته‌اند/ انقلابیون دشمن‌شناس باشند رییس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه باید مراقب منافقانی بود که ساکت ننشسته‌اند و می‌خواهند ریشه‌های نظام و اسلام را خشک کنند، گفت: انقلابیون باید دشمن شناس باشند تا بتوانند به موقع عمل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/115589.jpg منافقان,ساکت,ننشسته‌اند/,انقلابیون,دشمن‌شناس,باشند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ آیت الله احمد جنتی در سومین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری (ره) در بوشهر با اشاره به اهمیت شناخت دشمنان و توطئه‌های آنان به فتنه سال 88 اشاره کرد و گفت: فتنه 88، مساله ساده‌ای نبود، آمریکا آن را طراحی کرده بود تا موجب براندازی نظام اسلامی شود که حماسه 9 دی پایانی بر آن بود.

رییس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه انقلابیون باید دشمن شناس باشند، تصریح کرد: دشمن شناسی یکی از مهمترین ویژگی‌های فردی است که روحیه انقلابی دارد.

وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال ایجاد تفرقه میان مسلمانان هستند، بیان کرد: سردار سلیمانی یکی از افرادی است که با هدایت جنگ علیه داعش در عراق و سوریه، از تجزیه این سرزمین‌ها جلوگیری کرد و نقش تعیین کننده‌ای در پیروزی سپاه اسلام بر کفر داشت.

دبیر شورای نگهبان با اشاره به اهمیت حفظ وحدت در زمان حاضر تصریح کرد: مسئولیت حفظ دین و کتاب خدا و اتحاد میان مسلمانان بر عهده علما و روحانیان است؛ هر چند همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی نباید بگذارند که خدشه‌ای به این وحدت وارد شود.

رئیس مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: با وحدتی که میان مسلمانان وجود دارد، دشمنان نمی‌توانند توطئه شوم تفرقه افکنی خود را محقق کند.

وی خطاب به روحانیان گفت: باید مراقب منافقانی بود که ساکت ننشسته‌اند و می‌خواهند ریشه‌های نظام و اسلام را خشک کنند و با فضای مجازی، اخلاق، عصمت، دین و عقیده مردم را هدف قرار داده‌اند.

دبیر شورای نگهبان همچنین از روحانیان خواست مردم را از دسیسه‌های دشمن آگاه کنند و مواضع انقلابی و اسلامی رهبر معظم انقلاب را مد نظر داشته باشند.

به گزارش ایسنا، جنتی در پایان آگاهی بخشی، بصیرت و ساده زیستی را از ویژگی‌های عالمان، عنوان کرد و گفت: با این ویژگی‌‎ها می‌توان مردم را در عمل هدایت کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet