هدر موبایل
1396/09/14 15:45:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
احمدی:

امروز مسلمانان بیش از هر چیزی به وحدت و همدلی نیاز دارند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسلمانان بیش از هر چیز به وحدت نیاز دارند، لذا باید از هرکاری که موجب تفرقه می‌شود، اجتناب کرد.
امروز مسلمانان بیش از هر چیزی به وحدت و همدلی نیاز دارند استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسلمانان بیش از هر چیز به وحدت نیاز دارند، لذا باید از هرکاری که موجب تفرقه می‌شود، اجتناب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44885.jpg امروز,مسلمانان,بیش,از,هر,چیزی,به,وحدت,و,همدلی,نیاز,دارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ضرورت تقویت وحدت میان مسلمان، اظهار کرد: وحدت میان اهل تشیع و تسنن  در کشور مثال زدنی است.

وی با اشاره به مشترکات میان مسلمانان و ضرورت توجه به آن، گفت: قرآن مجید، قبله، پیامبر گرامی اسلام و احکام مشترک بین مذاهب شیعه و سنی از عوامل وحدت هستند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: عوامل متعددی در ایجاد وحدت و همبستگی و یکپارچگی میان اهل سنت و تشیع تاثیرگذار است.

احمدی با بیان اینکه وحدت مرز و جغرافیای خاصی ندارد، افزود: وجود منافع مشترک یکی از عوامل وحدت ملی میان شیعه و سنی است.

وی با تاکید بر اینکه امروز مسلمانان بیش از هر چیز به وحدت و همدلی نیازمند هستند، اضافه کرد: همگان باید از هر کاری که موجب تفرقه و درگیری می‌شود، اجتناب کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: ایجاد تفرقه میان مسلمانان پذیرفتنی نیست و هیچ توجیهی هم ندارد لذا دامن زدن به اختلاف و تفرقه به هر نام و بهانه بر خلاف مصالح دینی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet