ایام محرم 1398
1396/09/17 13:05:59
سرویس سیاسی
ذوالنوری:

افزایش وحدت میان طوایف یمن بعد از کشته شدن عبدالله صالح/ حرکت یمن به‌سمت پیروزی

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است از بین رفتن عبدالله صالح به‌عنوان رأس شرارت‌ها در یمن زمینه‌های پیروزی را فراهم می‌آورد.
افزایش وحدت میان طوایف یمن بعد از کشته شدن عبدالله صالح/ حرکت یمن به‌سمت پیروزی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است از بین رفتن عبدالله صالح به‌عنوان رأس شرارت‌ها در یمن زمینه‌های پیروزی را فراهم می‌آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/201603100716992831.jpg افزایش,وحدت,میان,طوایف,یمن,بعد,از,کشته,شدن,عبدالله,صالح/,حرکت,یمن,به‌سمت,پیروزی Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت،  با اشاره به تحولات اخیر یمن گفت: در ماه های اخیر تحولات یمن رو به بحران بود و با دخالت عربستان سعودی و تحریکاتی که نسبت به برخی جریانات داخلی یمن انجام شد اوضاع ملت مظلوم یمن وخیم تر از قبل شد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه با از بین رفتن علی عبدالله صالح به عنوان رأس این تحرکات مسیر عبور یمن از بحران های داخلی فراهم خواهد شد، عنوان کرد: بحران به سمتی می رفت که وحدت داخلی یمن را تحت الشعاع قرار داده و موانع و مشکلاتی ایجاد کند که با کشته شدن عبدالله صالح جلوی آن گرفته شد.

وی ادامه داد: امروز بزرگان یمن نسبت به ایجاد اتحاد بیش از گذشته فعال می شوند و اتفاقات پیش رو روی توان مقابله آنها با عربستان و ایادی صهیونیسم تأثیری نخواهد داشت چنانچه روز به روز شاهد بیشتر شدن برد موشک های یمنی ها بوده و از طرفی تولید انبوه موشک های بلندبرد را شاهد هستیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از امروز هرچه جلوتر می رویم سستی و رخوت را در جبهه مقابل یمنی ها برجسته تر می بینیم و توفیقات چشمگیری را در جبهه مقاومت یمن شاهد هستیم.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet