ایام محرم 1398
1396/09/14 16:34:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمود‌زاده:

وحدت سدی در مقابل دشمنان اسلام است/ میان اهل تسنن و تشیع حدود 95 درصد مشترکات وجود دارد

رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس گفت: وحدت نباید به یک هفته خلاصه شود و باید برای حفظ آن علمای اهل سنت و تشیع مشترکات میان ما را پررنگ کنند.
وحدت سدی در مقابل دشمنان اسلام است/ میان اهل تسنن و تشیع حدود 95 درصد مشترکات وجود دارد رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس گفت: وحدت نباید به یک هفته خلاصه شود و باید برای حفظ آن علمای اهل سنت و تشیع مشترکات میان ما را پررنگ کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605103467341937.jpg وحدت,سدی,در,مقابل,دشمنان,اسلام,است/,میان,اهل,تسنن,و,تشیع,حدود,95,درصد,مشترکات,وجود,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ جلال محمود‌زاده رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس با بیان اینکه حفظ وحدت میان همه ادیان و مذاهب در کشور و همچنین شیعیان و سنی‌ها بسیار ضروری است، گفت: با وجود وحدت در میان ما می‌توان در برابر توطئه‌های دشمنان مقاومت و آن را خنثی کرد.

محمود‌زاده تصریح کرد: قطعا نباید وحدت تنها به صورت شعاری آن هم در یک هفته خلاصه شود، بلکه در طول سال وحدت و یکپارچگی را باید داشته باشیم و برای حفظ آن هم علمای اهل سنت و تشیع می‌توانند بر روی مشترکات میان ما تأکید و آن را پررنگ کنند.

رئیس فراکسیون اهل سنت با تأکید بر اینکه باید برای رفع مشکلات کشور وحدت شعاری و عملی در کنار یکدیگر داشته باشیم، افزود: همچنین لازم است که وحدت میان تمام مذاهب و همچنین شیعه و سنی در سطح دنیا و جامعه مسلمانان رعایت شود و با پیدا کردن مبنایی عملی از حد شعار خارج شد.

وی اظهار کرد: حدود 95 درصد مشترکات میان اهل تسنن و تشیع از قبیل اعتقاد به خدا، قرآن، پیامبر اکرم (ص)، احادیث واحد وجود دارد که باید آنها را برجسته و به آن متوسل شد تا مسلمانان در دنیا به وحدت عملی برسند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ محمود‌زاده با تاکید براینکه باید با وحدت از اشرار و دشمنان اسلام فاصله گرفت، بیان کرد:‌ وحدت عملی مسلمانان می‌تواند در مقابل دشمنان و کشورهایی که در صدد ایجاد جنگ و فتنه در منطقه برای فروش اسلحه و خارج کردن منابع مسلمانان هستند، یک سدی ایجاد کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet