ایام محرم 1398
1396/09/14 17:19:43
سرویس اقتصادی
حسنوند مطرح کرد:

تشریح آخرین جزییات مهار آتش در چاه 147 رگ سفید/ مهار براساس برنامه زمان بندی پیش می رود

رییس کمیسیون انرژی مجلس، آخرین جزییات مهار آتش در چاه ۱۴۷ رگ سفید را تشریح کرد.
تشریح آخرین جزییات مهار آتش در چاه 147 رگ سفید/ مهار براساس برنامه زمان بندی پیش می رود رییس کمیسیون انرژی مجلس، آخرین جزییات مهار آتش در چاه 147 رگ سفید را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608106756561238.jpg تشریح,آخرین,جزییات,مهار,آتش,در,چاه,147,رگ,سفید/,مهار,براساس,برنامه,زمان,بندی,پیش,می,رود Icana

فریدون حسنوند در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح آخرین وضعیت اطفاء حریق چاه نفتی 147 رگ سفید، گفت: از ساعات ابتدایی وقوع آتش سوزی در رگ سفید کمیسیون انرژی پیگیر چگونگی وقوع آتش سوزی در این میدان نفتی و نحوه اطفاء حریق شد و پس از چند روز از مسئولان وزارت نفت دعوت شد تا با حضور در کمیسیون توضیحاتی به اعضای ارائه دهند و بر این اساس مقرر شد ظرف مدت چند روز وزارت نفت یک گزارش اولیه بنویسد و به کمیسیون اعلام کند.

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، افزود: گزارش اولیه این آتش سوزی تهیه شده و کمیسیون انرژی از دستگاه های ذیربط نظارتی پیگیری کرده تا مدارک و نتایج بررسی های خود را به کمیسیون ارائه دهند، تادلایل و عوامل اصلی این اتفاق روشن شود.

اگر تقصیر و قصوری در وقوع این حادثه باشد باید پیگیری قانونی شود

وی ادامه داد:امروز با توجه به اینکه اولویت نخست اطفاء حریق و جلوگیری از هدررفت سرمایه های کشور است سعی شده یک محیط آرام برای مجموعه دخیل و درگیر در اطفاء حریق چاه رگ سفید فراهم شود.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: براساس آخرین پیگیری ها وزارت نفت براساس جدول زمان بندی پیش بینی شده پیش رفته و انتظار می رود در موعد مقرر چاه نفتی رگ سفید اطفاء شود.

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه براساس وظیفه ذاتی مجلس کمیسیون متبوعش به دنبال کشف عوامل اصلی بروز این حادثه است، تصریح کرد:اگر تقصیر و قصوری در وقوع این حادثه باشد باید پیگیری قانونی شود، اما هم اکنون باید تمامی افکار به این سمت برده شود که مجموعه ای که سرمایه کشور را می سوزاند مهار شود و پس از آن باید به سایر مسائل در کمیسیون و دستگاه های ذیربط رسیدگی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet