ایام محرم 1398
1396/09/14 17:19:47
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سیاوشی پیشنهاد داد:

در امتداد همدلی‌های شیعه و سنّی، پرچم شادباش برافرازیم

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: من معتقدم حریم خانواده در معرض آسیب قرار گرفته و ما باید با تصویب قوانینی در جهت حفظ حریم خانواده قدم برداریم.
در امتداد همدلی‌های شیعه و سنّی، پرچم شادباش برافرازیم نماینده مردم تهران در مجلس گفت: من معتقدم حریم خانواده در معرض آسیب قرار گرفته و ما باید با تصویب قوانینی در جهت حفظ حریم خانواده قدم برداریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201608103331801702.jpg در,امتداد,همدلی‌های,شیعه,و,سنّی،,پرچم,شادباش,برافرازیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ طیبه سیاوشی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس شورای اسلامی با اشاره به حادثه زلزله اخیر در کشور، پیشنهاد داد که در امتداد همدلی‌های شیعه و سنّی، پرچم شادباش برافرازیم.

طیبه سیاوشی  در این زمینه نوشته است:

شدست نور محمد هزار شاخ هزار

گرفته هر دو جهان از کنار تا به کنار(مولوی)

در روزهای پرارزش ولادت پیامبر(ص) و امام صادق(ع)، اشک و لبخندمان به هم آمیخته است؛ چراکه گهواره زمین لرزیده و جان و مال هموطنان عزیزمان را در خود فرو برده است. گرچه چهره زمین ترک برداشت و از هم شکافت، ولی از پس شکاف‌ها، اراده‌ اتحاد و همدلی، خود را به زیباترین وجهی نشان داد.

همانگونه که سال‌هاست اختلاف دو روایت در میلاد حضرتش، به بهانه‌ای برای نزدیک شدن دل‌ها و اتحاد بیشتر در هفته وحدت تبدیل شده است، این آزمون طبیعی هم، به آزمون رفاقت و یکدلی بین شیعه و سنی بدل شد تا بار دیگر آشکار شود که در سرودِ برادری هیچکس به یاد تفاوت‌ها نمی‌افتد.

هرساله نغمه‌های شادباش برادران اهل سنت و هموطنان کُرد، در کوی و برزن گوش‌ها را نوازش می‌داد، طنین دف و نغمه‌های تنبورشان امسال شاید کمرنگتر از هر سال شده باشد، از هموطنان عزیزم درخواست می‌کنم در امتداد همدلی‌های شیعه و سنّی، پرچم شادباش میلاد پرسعادت حضرت ختمی مرتبت، محمد مصطفی(ص) و میلاد رییس مذهب جعفری را در خیابان‌ها و بر سردر خانه‌ها و مغازه‌ها برافرازند تا این شادی و جشنِ جمعی در کوی و برزن، مرهمی بر صورت خسته‌ تپه‌های کرمانشاه باشد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet