هفته دفاع مقدس
1396/09/14 17:45:57
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کعبی عنوان کرد:

لزوم تقویت دانشکده نفت آبادان/ اشتغال خواسته به حق دانشجویان است

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تقویت دانشکده نفت آبادان به منظور پرورش متخصصانی برای توسعه صنعت نفت کشور تاکید کرد.
لزوم تقویت دانشکده نفت آبادان/ اشتغال خواسته به حق دانشجویان است نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تقویت دانشکده نفت آبادان به منظور پرورش متخصصانی برای توسعه صنعت نفت کشور تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102522844829.jpg لزوم,تقویت,دانشکده,نفت,آبادان/,اشتغال,خواسته,به,حق,دانشجویان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عامر کعبی پیش از ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشکده شهید تندگویان نفت آبادان در محل سالن آمفی تئاتر این دانشکده گفت: افتخار داریم که در آبادان وارث دانشگاهی هستیم که ۷۰ سال سابقه دارد. افتخار است که در گوشه گوشه صنعت نفت این دانشجویان را می بینیم.

وی افزود: به عنوان یک آبادانی در این ۱۵ ماه به طور جدی پیگیر مسائل دانشگاه در جلسات مکرر با حضور زنگنه وزیر نفت بوده ام و بارها گفته ام که دانشگاه صنعت نفت از بهترین دانشگاه ها است و باید تقویت و حمایت شود و جایگاه خود را در بین سایر دانشگاهها داشته باشد.

کعبی اظهار کرد: دانشکده صنعت نفت با هدف تامین نیروی انسانی کارشناس تاسیس و با همین هدف دنبال شد و در این مدت فارغ التحصیلان زبده ای از آن فارغ التحصیل شدند، دانشکده صنعت نفت متعلق به همه کشور است زیرا جوانان از سراسر کشور برای تحصیل به اینجا می آیند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید دوباره بر تقویت این دانشگاه از سوی وزارت نفت تصریح کرد: وزیر نفت باید بپذیرد که این دانشگاه یک افتخار، نماد و ارزش برای آبادان است. دانشجویان با علاقه فراوان به این دانشگاه وارد شده اند و در شرایط سخت آب و هوایی اعم از گرما و گرد و خاک در این جا تحصیل می کنند تنها خواسته به حقشان آن است که جذب وزارت نفت شوند.

کعبی گفت: درست است که اصل ۴۴ قانون لازم الاجرا و در حال اجرا است اما به جز پالایشگاه آبادان و یکی دو پالایشگاه دیگر در پالایشگاههای خصوصی که از طریق سهام عدالت و یا سرمایه گذاری بخش خصوصی فعالیت دارند می توان این دانشجویان را مشغول به کار کرد.

وی افزود: عمده خواسته دانشجویان دانشکده نفت آبادان پس از توجه به بُعد کیفی سازی آموزش و مشکلات صنفی شان، موضوع استخدام آنها پس از فارغ التحصیل شدنشان است که ما نیز از این موضوع حمایت جدی می کنیم.

کعبی خطاب به دانشجویان دانشکده نفت آبادان اظهار کرد: از شما می خواهیم که به تحصن ادامه ندهید چون به نفع شما نیست که یک ترم را از دست بدهید. ما دنبال کار شما هستیم تا به شکل قانونی مسائل حل شود، امید می رود تا مشکلات دانجشویان به گوش وزیر نفت برسد.

به گزارش مهر، وی تصریح کرد: به طور قطع تقویت دانشگاه اولویت اول ما خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet