هدر موبایل
1396/09/14 17:51:48
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نانواکناری مطرح کرد؛

پشتیبانان داعش بیکار نخواهند نشست/ همفکری رژیم صهیونیستی و آمریکا درباره آینده تکفیری‌ها ادامه دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه همفکری رژیم صهیونیستی و آمریکا درباره آینده تکفیری‌هایی همچون داعش ادامه دارد، گفت: لیبی، ترکیه وافغانستان از نقاط خطر در آینده هستند.
پشتیبانان داعش بیکار نخواهند نشست/ همفکری رژیم صهیونیستی و آمریکا درباره آینده تکفیری‌ها ادامه دارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه همفکری رژیم صهیونیستی و آمریکا درباره آینده تکفیری‌هایی همچون داعش ادامه دارد، گفت: لیبی، ترکیه وافغانستان از نقاط خطر در آینده هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201603104711366908.jpg پشتیبانان,داعش,بیکار,نخواهند,نشست/,همفکری,رژیم,صهیونیستی,و,آمریکا,درباره,آینده,تکفیری‌ها,ادامه,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ولی الله نانواکناری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره نقاط تهدید آینده داعش پس از پایان سلطه نظامی آنها در عراق و سوریه اظهار داشت: واقعیت این است که ریشه تفکرات تروریست هایی همچون داعش باقی است و این ریشه را باید در سده های گذشته و حتی در قرون اولیه اسلامی و در دوران خوارج جستجو کرد.

وی با بیان اینکه این تفکرات انحرافی در دوران قاجار نیز با توطئه های دشمنان و در قالب تفکرات وهابیت و بهائیت در ایران و عربستان پر و بال گرفته، افزود: در ادامه این حرکت توطئه آمیز و در دو دهه اخیر گروهک هایی نظیر طالبان، القاعده و داعش ایجاد شدند.

نانواکناری تصریح کرد: توطئه گروهک های تکفیری و تروریستی از قبیل داعش توسط آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی شکل گرفت و همچنان نیز دنبال خواهد شد؛ هر چند که در عرصه میدانی و در مناطقی مانند عراق و سوریه این توطئه از لحاظ نظامی پایان یافته باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر اینکه پشتیبانان داعش بعد از این هم بیکار نخواهند نشست، یادآور شد: شاید غائله آفرینی های عربستان سعودی به نحوی قابل کنترل باشد، اما همفکری رژیم صهیونیستی و آمریکا درباره این قبیل گروهک های تکفیری و آینده آنها قطعاً ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه بدعت هایی مانند داعش حتماً دوباره جوانه خواهند زد، اظهار داشت: ممکن است این قبیل گروهک ها، نه به نام داعش بلکه به عنوان دیگری ایجاد شوند و با ترفندهای جدیدتر حرکت خواهند کرد.

نانواکناری تأکید کرد: در هر صورت خط مقدم اهداف آنها جمهوری اسلامی ایران است و در مرحله بعد هر نقطه ای در منطقه و جهان که متأثر از تفکر جهادی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی باشد، هدف توطئه پشتیبانان داعش خواهد بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر لزوم هوشیاری جمهوری اسلامی و ملت های منطقه در برابر خطرات آینده تکفیری ها و حامیان آنها گفت: لبنان، سوریه، عراق و یمن قطعاً باز هم در معرض تیر و ترکش های این تفکر خواهند بود و باید حتماً مجهز شوند.

به گزارش مهر، وی افزود: لیبی، ترکیه و افغانستان نیز از دیگر مناطقی هستند که این قبیل گروهک ها می توانند مجدداً در این مناطق توطئه کنند که هوشیاری همگان را می طلبد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet