شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1396/09/17 10:58:04
سرویس سیاسی
سلیمی:

یک بام و دوهوای ترامپ در اجرای موازین حقوق بشر در ایالات متحده/قانون منع مهاجرت اتباع 6کشور به آمریکا نقض صریح حقوق بشر است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینکه قانون منع مهاجرت اتباع ۶ کشور از جمله ایران به آمریکا خلاق معیارهای حقوق بشر و آزادی افراد است، گفت: این قانون در راستای تحت فشار قرار دادن ایران و امتیازگیری بیشتر است.
یک بام و دوهوای ترامپ در اجرای موازین حقوق بشر در ایالات متحده/قانون منع مهاجرت اتباع 6کشور به آمریکا نقض صریح حقوق بشر است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینکه قانون منع مهاجرت اتباع ۶ کشور از جمله ایران به آمریکا خلاق معیارهای حقوق بشر و آزادی افراد است، گفت: این قانون در راستای تحت فشار قرار دادن ایران و امتیازگیری بیشتر است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105171135912.jpg یک,بام,و,دوهوای,ترامپ,در,اجرای,موازین,حقوق,بشر,در,ایالات,متحده/قانون,منع,مهاجرت,اتباع,6کشور,به,آمریکا,نقض,صریح,حقوق,بشر,است Icana

علیرضا سلیمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص قانون منع مهاجرت اتباع ۶ کشور از جمله ایران به آمریکا، گفت: ترامپ طی چند وقت اخیر نشان داده در تصمیم گیری ها و اتخاذ سیاست های خارجی کشورش با شعارهایی که بیان می کند دچار تضاد است؛ زیرا وی صحبت از معیارهای حقوق بشر و آزادی افراد می کند اما حقوق اولیه اتباع کشورهای خارجی در ایالات متحده را نادیده می گیرد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قانون منع مهاجرت اتباع که شامل ایرانیان می شود در راستای تحت فشار قرار دادن کشورمان و امتیازگیری بیشتر است، اظهارکرد: این مهم در حالیست که دولت ترامپ هنوز متوجه نشده ایرانی ها با چنین رویکردهایی از مواضع خود عقب نشینی نمی کنند.

وی ادامه داد: بر اساس توافقنامه برجام قرار بود هیچ محدودیت و تحریم جدیدی علیه جمهوری اسلامی ایران اتخاذ نشود اما همگان شاهد هستند که ایالات متحده با اقدامات خصمانه و یکجانبه اش بر خلاف وعده هایش حرکت کرده است و این گام اخیر نیز در همین راستا تلقی می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه جامعه جهانی به خوبی می داند که ایران سبب از بین رفتن گروه تروریستی داعش شده در منطقه خاورمیانه شده است، تصریح کرد: یکی از اهداف قانون منع مهاجرت اتباع از دید ترامپ، تامین امنیت آمریکا است لذا آنها باید به سراغ ایجاد محدودیت برای کشورهای تروریست پرور بروند نه جمهوری اسلامی ایران که در مقابل تروریست ها ایستاده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد که این اقدامات نشان می دهد آمریکایی ها در پشت صحنه از کشورهای تروریست پرور حمایت می کنند و در راستای مقابله با آنها هیچ اقدامی انجام نمی دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet