ایام محرم 1398
1396/09/17 15:06:38
سرویس سیاسی
جاسمی:

ایالات متحده با ترک این کشور توسط نخبگان ایرانی دچار چالش می شود/جمهوری اسلامی آماده پذیرفتن نخبگان ایرانی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد قرار دادن نام ایران در قانون منع مهاجرت اتباع به ایالات متحده در راستای هم ردیف خواندن کشورمان با کشورهای تروریستی است.
ایالات متحده با ترک این کشور توسط نخبگان ایرانی دچار چالش می شود/جمهوری اسلامی آماده پذیرفتن نخبگان ایرانی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد قرار دادن نام ایران در قانون منع مهاجرت اتباع به ایالات متحده در راستای هم ردیف خواندن کشورمان با کشورهای تروریستی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105530709295.jpg ایالات,متحده,با,ترک,این,کشور,توسط,نخبگان,ایرانی,دچار,چالش,می,شود/جمهوری,اسلامی,آماده,پذیرفتن,نخبگان,ایرانی,است Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به حکم دیوان عالی آمریکا در راستای اجرای قانون منع مهاجرت اتباع ۶ کشور از جمله ایران به آمریکا، گفت: چنین موضوعی بهانه جدید دولت ترامپ برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکایی ها تلاش می کنند در زمینه های مختلف ایران را تحریم کنند لذا هم اکنون نیز در راستای تحت فشار قرار دادن شهروندان کشورمان که در ایالات متحده هستند قدم برداشته اند، اظهار کرد: نخبگان ایرانی دارای جایگاه خوبی در کشور آمریکا هستند و تاثیرگذار تلقی می شوند از این رو اگر آنها نیز اقدام متقابلی انجام دهند و این کشور را ترک کنند، ایالات متحده با مشکل مواجه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه قرار دادن نام ایران در قانون منع مهاجرت اتباع به ایالات متحده در راستای هم ردیف خواندن کشورمان با کشورهای تروریستی است، ادامه داد: ترامپ و دولتمردان آمریکایی باید بدانند که این اقدام در درازمدت به ضررشان تمام خواهد شد و سودی از این سیاست نصیبشان نخواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران آماده پذیرفتن نخبگان ایرانی است لذا هراسی از این اقدام آمریکا وجود ندارد، تصریح کرد: آمریکا با اتخاذ سیاست های ضد ایرانی و ضد کشورهای اسلامی آسیب جدی دچار خواهد شد زیرا بسیاری از نخبگان جهان اسلامی در این کشور فعالیت می کنند و این سیاست سبب دلسردی و دلزدگی آنها خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این مهم نشان دهنده رویکرد خصمانه ترامپ و دولت آمریکا در رابطه با حقوق بشر است و به نوعی آن روی سکه بشر دوستی ایالات متحده را نشان می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet