هفته دفاع مقدس
1396/09/17 14:06:13
سرویس سیاسی
دهقانی فیروزآبادی تشریح کرد:

روایت کشوری که به گروهک تروریستی منافقین ویزا می دهد و مسلمانان 6 کشور را تروریست می خواند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه قانون منع مهاجرت اتباع ۶ کشور مسلمان به ایالات متحده بیانگر نژادپرستی و تبعیض است، گفت: آمریکایی ها می خواهند با این قانون به حیثیت ایران در عرصه بین الملل ضربه بزنند.
روایت کشوری که به گروهک تروریستی منافقین ویزا می دهد و مسلمانان 6 کشور را تروریست می خواند نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه قانون منع مهاجرت اتباع ۶ کشور مسلمان به ایالات متحده بیانگر نژادپرستی و تبعیض است، گفت: آمریکایی ها می خواهند با این قانون به حیثیت ایران در عرصه بین الملل ضربه بزنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201612109817035391.jpg روایت,کشوری,که,به,گروهک,تروریستی,منافقین,ویزا,می,دهد,و,مسلمانان,6,کشور,را,تروریست,می,خواند Icana

کمال دهقانی فیروزآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت  اجرای قانون منع مهاجرت اتباع ۶ کشور از جمله ایران به ایالات متحده را خلاف قوانین بین المللی دانست و گفت: باید اذعان کرد که چنین سیاستی بیانگر نژادپرستی است.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: ترامپ با چنین قانونی رفتار تبعیض آمیزش در قبال ملت های دنیا را نشان داده است.

وی ادامه داد: عموما مهاجران ایرانی در کشورهای دنیا از جمله نجیب ترین شهروندان ساکن تلقی می شوند و به نوعی در حوزه های اقتصادی، بازرگانی، علمی و غیره منشا تحول و نوآوری محسوب می شوند از این رو ایالات متحده با این اقدام یکجانبه ابتدا به خودش ضرر و آسیب وارد کرده است. ایرانیان بسیاری در مراکزی مانند ناسا، ماکروسافت و غیره فعالیت می کنند که بیانگر اهمیت اتباع ایرانی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه آمریکایی ها تلاش می کنند با اجرای قانون منع مهاجرت اتباع برخی کشورها به ایالات متحده به حیثیت ایران در عرصه بین الملل ضربه بزنند، تصریح کرد: این اقدام نتیجه معکوس خواهد داد زیرا آمریکایی ها همواره شعار جهانی شدن، دفاع از دموکراسی و حقوق بشر سر می دهند اما اکنون جامعه بین الملل رفتار متناقضشان را مشاهده می کنند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی  و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تفکر آمریکایی، کشورمان و حزب الله که در مقابل تروریست ها ایستاده را در زمره تروریست ها می داند، خاطرنشان کرد: این مهم در حالیست که سازمان منافقین و سایر گروه های تروریستی به دلیل مزدوری برای ایالات متحده مورد حمایت آمریکا هستند لذا چنین اقداماتی چهره واقعی آنها را نشان می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet