ایام محرم 1398
1396/09/14 19:34:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاضی‌زاده هاشمی:

کتاب‌های دفاع مقدس در هر منطقه‌ای خوانده و تبلیغ شوند

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت‌های گروه‌های ضد انقلاب در حوزه کتاب گفت: امروز تبلیغ کتاب دفاع مقدس به نسبت، کمتر از تبلیغ ضد انقلاب برای ترویج افکارشان است.
کتاب‌های دفاع مقدس در هر منطقه‌ای خوانده و تبلیغ شوند نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت‌های گروه‌های ضد انقلاب در حوزه کتاب گفت: امروز تبلیغ کتاب دفاع مقدس به نسبت، کمتر از تبلیغ ضد انقلاب برای ترویج افکارشان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201610107155996523.jpg کتاب‌های,دفاع,مقدس,در,هر,منطقه‌ای,خوانده,و,تبلیغ,شوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛  سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم حمایت از هشتمین نمایشگاه‌ ملی کتاب دفاع مقدس، اظهار داشت: منافقین در ابتدای انقلاب در کنار هر خیابانی برای عرضه کتاب بساط کرده بودند و افکار خودشان را در قالب کتاب به مردم عرضه می‌کردند. امروز تبلیغ کتاب دفاع مقدس به نسبت کمتر از تبلیغ ضد انقلاب برای ترویج افکارشان است.

 وی با اشاره به کم کاری‌های صورت گرفته در حوزه کتاب افزود: ما در حوزه تبلیغ کتاب هنوز از منافقین خیلی عقب هستیم. اگر قرار باشد کاری صورت گیرد باید کنار هر خیابانی نمایشگاه کتاب داشته باشیم.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: ما در شهر فریمان زندگی می‌کردیم در حالی که جمعیت 70 تا 80 هزار بیشتر نداشت اما تعداد زیادی کتابفروش داشت. امروز این اتفاق در شهرهای ما کمتر شده است.

به گزارش دفاع پرس، قاضی‌زاده هاشمی تاکید کرد: کتاب‌های دفاع مقدس باید در هر منطقه‌ای خوانده و توسط گروه‌های مختلف تبلیغ شوند. جوانان دغدغه‌مند باید این کتاب‌ها را بیشتر ترویج کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet