ایام محرم 1398
1396/09/17 11:03:40
سرویس اجتماعی
ذوالقدر:

وقوع فاجعه ای دیگر با استقرار غرفه داران در بنای باقی مانده پلاسکو/ بنیاد مستضعفان اجازه استقرار را ندهد

عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفت: با استقرار غرفه داران در بنای باقی مانده پلاسکو فاجعه ای دیگر رقم می خورد بنابراین بنیاد مستضعفان باید از این اقدام جلوگیری کند.
وقوع فاجعه ای دیگر با استقرار غرفه داران در بنای باقی مانده پلاسکو/ بنیاد مستضعفان اجازه استقرار را ندهد عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفت: با استقرار غرفه داران در بنای باقی مانده پلاسکو فاجعه ای دیگر رقم می خورد بنابراین بنیاد مستضعفان باید از این اقدام جلوگیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201703103068273397.jpg وقوع,فاجعه,ای,دیگر,با,استقرار,غرفه,داران,در,بنای,باقی,مانده,پلاسکو/,بنیاد,مستضعفان,اجازه,استقرار,را,ندهد Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با اظهارت رییس بنیاد مستضعفان مبنی بر اینکه در حال حاضر برخی‌ فشار وارد می‌آورند که بنیاد اجازه دهد تعدادی از غرفه‌داران ساختمان پلاسکو در بنای باقی مانده مستقر شوند، گفت: با این اقدام زمینه برای فاجعه ای دیگر مهیا می شود جای بسی تعجب است که چطور برخی به این زودی فاجعه پلاسکو، شهادت آتش نشانان و جان باختن شهروندانمان را فراموش کرده اند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با تاکید بر اینکه حادثه اسفبار و دردناک پلاسکو زنگ خطری جدی برای رعایت مسائل ایمنی در ساختمان سازی بود، افزود: بنیاد مستضعفان به هیچ وجه نباید اجازه دهد غرفه داران در ساختمان باقی مانده از پلاسکو مستقر شوند زیرا ایمنی نداشته و باز هم فاجعه ای دیگر رقم می خورد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: حادثه پلاسکو می تواند نقطه عطفی در تاریخ رعایت اصول ایمنی باشد و باید از این حادثه درس عبرت گرفت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه تمامی ساختمان های ناایمن پایتخت باید مقاوم سازی شوند، گفت: بهتر است ستادی تشکیل شود که به صورت علمی و اصولی بناهای ناایمن را شناسایی و راهکارهای اجرایی مناسب و مرتبط با پیشگیری، مقاوم سازی و نوسازی را پیگیری و عملیاتی کند. 

عضو مجمع نمایندگان استان تهران با تاکید بر ضرورت بازسازی ساختمان پلاسکو، گفت: یک سال از این حادثه تلخ می گذرد و باید به وعده های داده شده به کسبه پلاسکو عمل شود در این رابطه می طلبد شورای شهر، شهرداری و نمایندگان تهران و بنیاد مستضعفان با ورود به این موضوع راهکارهای مناسب را برای رفع هر چه سریع تر مشکلات کسبه پلاسکو اتخاذ کنند؛ این ساختمان باید هر چه سریع تر بازسازی و در اختیار کسبه قرار داده شود./ 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet