ایام محرم 1398
1396/09/15 04:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دهقانی نیا:

مرحله دوم طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه آغاز شد

سخنگوی طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه گفت: مرحله دوم طرح ثبت مشخصات گوشی های تلفن همراه از چهاردهم آذر آغاز شده است.
مرحله دوم طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه آغاز شد سخنگوی طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه گفت: مرحله دوم طرح ثبت مشخصات گوشی های تلفن همراه از چهاردهم آذر آغاز شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/75506.jpg مرحله,دوم,طرح,رجیستری,گوشی,های,تلفن,همراه,آغاز,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا دهقانی نیا در ارتباط بخش خبری 21 شبکه یک سیما افزود: این مرحله صرفاً گوشی ها و تبلت های شرکت اپل را دربر می گیرد و چنانچه هر شهروندی گوشی یا تبلت اپل قاچاق خریداری کند یک ماه بعد، از شبکه تلفن همراه هیچ خدماتی دریافت نخواهد کرد.

وی گفت: خریداران باید پیش از خرید گوشی، با ارسال شماره کد دستوری اقدام به ثبت مشخصات گوشی و سپس فعالسازی آن کنند.

دهقانی نیا افزود: این اقدامات بدون انداختن سیم کارت امکان پذیر است و هیچگونه هزینه ای برای خریدار ندارد.

وی گفت: در چند مرحله خریداران پاسخ هایی دریافت می کنند که همه آنها باید با سرشماره همتا باشد.

سخنگوی طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه افزود: خریداران مراحل استعلام اصالت گوشی های تلفن همراه را باید خودشان انجام دهند و حتماً فاکتور ممهور به مهر را از فروشنده دریافت کنند.

دهقانی نیا گفت: کد فعالسازی برای ارسال به سامانه همتا در جعبه گوشی های تلفن همراه وجود دارد و در غیر این صورت خریداران باید این کد را از فروشندگان دریافت کنند و اگر هیچ کدی دریافت نکردند به هیچ وجه از آن فروشگاه اقدام به خرید نکنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، وی تصریح کرد: دریافت هر گونه هزینه برای ثبت و فعالسازی گوشی های تلفن همراه، ممنوع، تخلف و قابل پیگیری است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet