هفته دفاع مقدس
1396/09/15 17:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاضی‌زاده هاشمی مطرح کرد:

ضرورت اجازه ورود بخش خصوصی برای پیشبرد اهداف

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای پیشبرد اهداف باید به بخش خصوصی اجازه دهیم وارد عمل شود.
ضرورت اجازه ورود بخش خصوصی برای پیشبرد اهداف وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای پیشبرد اهداف باید به بخش خصوصی اجازه دهیم وارد عمل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44472.jpg ضرورت,اجازه,ورود,بخش,خصوصی,برای,پیشبرد,اهداف Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سید حسن قاضی‌زاده هاشمی صبح چهارشنبه در آیین افتتاح ۱۶۰ پروژه عمرانی، بهداشتی، درمانی، خدماتی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد که در برج سپید این شهر برگزار شد اظهار کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده یکی از مهم ترین اهداف رئیس جمهور در دولت جدید، ادامه طرح تحول سلامت است و امیدواریم کارها به گونه ای پیش روند که دغدغه ها کمتر شوند. کسب رضایت بیشتر ارائه دهندگان در این بخش از وضایف مهم ما در این دوره است.

وی افزود: با توجه به اینکه در دولت قبل و در اجرای طرح تحول سلامت مردم رضایت داشتند اما جمعیت محدودی از ارائه دهندگان ناراضی بودن در تلاشیم که شرایطی را ایجاد کنیم که همه با نشاط در محیط کار خود حاضر شوند.

وزیر بهداشت تصریح کرد: کاستی هایی در بخش های مختلف وجود دارند که در تلاش هستیم آن ها را رفع و به وعده های خود عمل کنیم به خصوص در پرداخت معوقات به این مهم توجه داریم.

وی ادامه داد: ما باید اجازه دهیم که بخش خصوصی نیز در اجرای طرح ها وارد عمل شوند چراکه طرح های در دست اجرا برای نیازمندان هستند و لزوم سرعت در انجام آن ها مهم است.

هاشمی با اشاره به افتتاح ۱۶۰ پروژه که عمده آن ها مربوط به بهداشت هستند تاکید کرد: امیدواریم با تاسیس دانشکده طب سنتی در مشهد حرکتی را با کمک افراد آگاه به این موضوع شروع کنیم تا از سوء استفاده از این میراث ملی جلوگیری شود و عوارضی که امروزه تحت عنوان طب سنتی ایجاد می شوند را به حداقل برسانیم.

به گزارش مهر، وی ادامه داد: امیدواریم دانشگاه مشهد که امیدهای زیادی در آن وجود دارد با توجه به وضعیت رو به ارتقایی که پیش گرفته است در دولت دوازدهم هم بتوانند در رقابت با سایرین آنچه که شایسته استان و دانشگاه است را به جای آورد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet