ایام محرم 1398
1396/09/16 05:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فلاحت پیشه مطرح کرد:

تبانی مثلث خیانت، برای نابودی کامل فلسطین به رهبری مرتجعین سعودی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: واقعیت این است که همواره یک مثلث به فلسطین خیانت کرده است و به دنبال نابودی کامل فلسطین بوده‌اند. امروز نیز با تبانی برای انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی از تل آویو به بیت المقدس می‌خواهند خاک فلسطین را به طور کامل از مردم بگیرند و عملا با این کار دیگر چیزی از فلسطین و دارایی‌های تاریخی آن باقی نخواهد ماند.
تبانی مثلث خیانت، برای نابودی کامل فلسطین به رهبری مرتجعین سعودی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: واقعیت این است که همواره یک مثلث به فلسطین خیانت کرده است و به دنبال نابودی کامل فلسطین بوده‌اند. امروز نیز با تبانی برای انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی از تل آویو به بیت المقدس می‌خواهند خاک فلسطین را به طور کامل از مردم بگیرند و عملا با این کار دیگر چیزی از فلسطین و دارایی‌های تاریخی آن باقی نخواهد ماند. https://cdn.icana.ir/d/019/201604109885715790.jpg تبانی,مثلث,خیانت،,برای,نابودی,کامل,فلسطین,به,رهبری,مرتجعین,سعودی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حشمت الله فلاحت پیشه در خصوص امید واهی رژیم صهیونیستی و آمریکا برای انتقال پایتخت از تل آویو به بیت المقدس بیان کرد: مثلث خیانت به فلسطین همواره یک ضلعش صهیونیسم بین الملل و ضلع دیگرش قدرت‌های استکباری که ابتدا انگلیس و اکنون آمریکاست و ضلع دیگرش هم مرتجعین عرب هستند. هر وقت این سه بازیگر با هم جمع شده‌اند و در قبال فلسطین با یکدیگر تصمیمی گرفته‌اند، تحت هر عنوانی اعم از صلح یا جنگ نتیجه‌اش به ضرر مردم فلسطین و همچنین آرمان فلسطین بوده است. در هر اجماع راهبردی که این‌ها انجام می‌دهند بخشی از آرمان فلسطین فدا می شود و شمار زیادی از کودکان، زنان و مردان فلسطینی فدا می‌شوند.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر نیز یکی از این مقاطع است که دوباره این مثلث شکل گرفته است و تفاوتی که این مقطع با مقاطع گذشته دارد این است که این بار راس این مثلث مرتجعین عرب قرار گرفته‌اند و رسما خواستار امتیاز دادن هستند و قصد دارند به منظور حفظ کیان و تاج و تخت خویش، امتیاز دهند و فلسطین را قربانی کنند.

وی افزود: تبانی بر سر کل خاک فلسطین از لحاظ رقمی از سال 1348میلادی آغاز شد. در بازه بین سال‌های 1348 میلادی تا 1956 میلادی 48 درصد از خاک فلسطین را تسخیر کردند. در سال 1968 نیز مجددا 52 درصد از خاک فلسطین را به صهیونیست‌ها دادند و این روند به همین ترتیب ادامه پیدا کرد تا اینکه در اوایل دهه 1990 میلادی 89 درصد خاک فلسطین به صهیونیست‌ها داده شد. در حال حاضر نیز کل خاکی که در اختیار مردم و ساکنان واقعی فلسطین قرار دارد حداکثر 9 درصد است و می‌خواهند برای گرفتن همین 9 درصد هم تبانی اتحادی شکل دهند. اکنون به انتقال پایتخت به بیت المقدس رسیده‌اند چراکه دعوا در آنجا دعوای کیشی و اعتقادی است و محور این دعوا در بیت المقدس است. کانون اماکن مقدس در بیت المقدس است که قصد دارند در آنجا نیز تبانی کنند و عملا بعد از این چیزی از فلسطین باقی نخواهد ماند.

به گزارش ایسنا؛ نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس بیان کرد: مثلث خیانت علیه فلسطین همواره وجود داشته و امروز نیز به رهبری مرتجعین سعودی شکل گرفته است. شکست این مجموعه از جبهه مقاومت در موضوع شکست داعش واقعی است و تلاش زیاد آنها در حال حاضر برای این است که این موضوع را تحت شعاع قرار دهند ولی واقعیت میدانی باعث شده که روز به روز قدرت این مجموعه کمتر شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet