ایام محرم 1398
1396/09/15 20:22:15
سرویس استان ها
سعیدی خبرداد:

تامین اعتبار محور مبارکه - بروجن /کلنگ زنی محور در آینده نزدیک انجام می شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تامین اعتبار برای محور مبارکه _ بروجن خبرداد.
تامین اعتبار محور مبارکه - بروجن /کلنگ زنی محور در آینده نزدیک انجام می شود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تامین اعتبار برای محور مبارکه _ بروجن خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611109794404675.jpg تامین,اعتبار,محور,مبارکه,-,بروجن,/کلنگ,زنی,محور,در,آینده,نزدیک,انجام,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، زهرا سعیدی امروز چهارشنبه (١٥ آذر) با تبریک  فرارسیدن میلاد با برکت پیامبرگرامی اسلام(ص) و امام صادق(ع)، از تامین اعتبار محور مبارکه _ بروجن به عنوان یکی از پرخطرترین محورهای استان بعد از مدتها پیگیری به یمن این روز مبارک خبرداد.

نماینده مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامی،افزود: بخشی از اعتبار این پروژه با وجود محدودیتهای بودجه ای دولت و فقدان ردیف اعتبار، با پیگیری های مستمر ازسازمان برنامه و بودجه تأمین و بخشی از آن نیز از طریق اعتبارات استانی تأمین خواهد شد.

وی تصریح کرد:  محور مبارکه _ بروجن، یکی از مهمترین محورهای ارتباطی بین استانهای اصفهان، خوزستان، فارس و چهارمحال و بختیاری است که ٢٦ کیلومتر از آن  در شهرستان مبارکه واقع شده است؛ بنابراین ضروری است در اسرع وقت ٢ بانده (چهار خطه) شود. 

سعیدی گفت: این بخش متاسفانه در سالهای اخیر به عنوان یکی از پرتصادف ترین محورهای استان با توجه به گزارش پلیس راه شناخته شده، ولی با وجود همه پیگیریهای نماینده مردم در مجلس، به دلیل نداشتن ردیف بودجه، کلنگ زنی و تکمیل آن عملاً امکان پذیر نبود .

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: سرانجام با تلاشهای بنده از طریق کمیسیون ماده ٢٣ با وجود همه مشکلات از جمله زمانبر بودن و با پیگیریها از وزارت راه و شهرسازی، سازمان برنامه وبودجه کشور و کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، امیدها برای اجرای این پروژه مهم زنده شد؛ بنابراین این مهم قطعا موجبات رضایت و خوشحالی مردم  استان اصفهان، شهرستان مبارکه و استانهای همجوار را به دنبال خواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet