ایام محرم 1398
1396/09/16 10:33:27
سرویس فرهنگی
نیاز آذری در پیامی به مناسبت روز دانشجو؛

دانشجو به عنوان قشر آگاه جامعه باید نقش مطالبه‌گری و نظارتی داشته باشد

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس با تاکید بر اینکه دانشجو به عنوان قشر آگاه جامعه باید نقش مطالبه‌گری داشته باشد، گفت: تشکل‌های دانشجویی می‌توانند پرچمدار ترقی‌خواهی باشند.
دانشجو به عنوان قشر آگاه جامعه باید نقش مطالبه‌گری و نظارتی داشته باشد رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس با تاکید بر اینکه دانشجو به عنوان قشر آگاه جامعه باید نقش مطالبه‌گری داشته باشد، گفت: تشکل‌های دانشجویی می‌توانند پرچمدار ترقی‌خواهی باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104825559906.jpg دانشجو,به,عنوان,قشر,آگاه,جامعه,باید,نقش,مطالبه‌گری,و,نظارتی,داشته,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت حسین نیازآذری در پیامی به مناسبت روز دانشجو با گرامی داشت این روز  خواستار مشارکت تشکل های دانشجویی در روندها و مسائل توسعه ای کشور و همچنین استان مازندران شد. 

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه دانشجو به عنوان قشر آگاه و پرسشگر جامعه باید نقش مطالبه گری و نظارتی داشته باشد، افزود: از تشکل های دانشجویی میخواهیم در کنار تحصیل مسائل توسعه ای استان را تجزبه و تحلیل کرده و به مسئولان مشاوره و ایده بدهند. 

وی دانشجو را نسل بیدار و هوشیار جامعه خواند و از آنان خواست در حوزه مسائل اجتماعی بیش از پیش نقش آفرینی کنند. 

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران تشکل های دانشجویی را گروه های پیشرو سیاسی و اجتماعی جامعه  خواند و افزود: تشکل های دانشجویی می توانند پرچمدار ترقی خواهی و میدان دار هم افزایی توسعه استان مازندران باشند. 

وی شور و نشاط دانشجویی را سرمایه اجتماعی کشورمان دانست و از دانشجویان خواست در متن تحولات اجتماعی و سیاسی مشارکت فراگیر داشته باشند. 

نیازآذری مشارکت دانشجویان در محرومیت زدایی و هم زیستی با محرومان و درک مشکلات آنان را ضروری دانست و از اردوهای جهادی دانشجویان تجلیل کرد  

رییس مجمع نمایندگان مازندران بااشاره به تقارن میلاد پیامبر اعظم صلی الله و امام جعفر صادق علیه السلام دانشجویان را به شاگردی سیره نبوی و مکتب جعفری فراخواند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet