هدر موبایل
1396/09/16 13:14:28
سرویس بین الملل
دهقانی فیروزآبادی :

آمریکا با تصمیم انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت‌المقدس در انزوای بسیار بالایی قرار خواهد گرفت

عضو هیئت رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مردم و جهان اسلام در قبال تصمیم انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت‌المقدس، متعهدتر و منسجم‌تر از قبل می‌شوند، تصریح کرد: آمریکا با این تصمیم در انزوای بسیار بالایی قرار خواهد گرفت.
آمریکا با تصمیم انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت‌المقدس در انزوای بسیار بالایی قرار خواهد گرفت عضو هیئت رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مردم و جهان اسلام در قبال تصمیم انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت‌المقدس، متعهدتر و منسجم‌تر از قبل می‌شوند، تصریح کرد: آمریکا با این تصمیم در انزوای بسیار بالایی قرار خواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104997317484.jpg آمریکا,با,تصمیم,انتقال,پایتخت,رژیم,صهیونیستی,به,بیت‌المقدس,در,انزوای,بسیار,بالایی,قرار,خواهد,گرفت Icana

کمال دهقانی فیروزآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره تصمیم اخیر ترامپ مبنی بر انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت المقدس،گفت: درحقیقت آمریکایی‌ها با این نوع اقدامات جایزه‌ای را  به رژیم اشغالگر، تروریست، متجاوز و کودک‌کش صهیونیستی که هیچ یک از قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل متحد را اجرایی نکرده اند، اعطا کردند.

نماینده  مردم تفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا به دنبال تامین منافع خود و رژیم اشغالگر  قدس است، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی  پس از بدو ورودش به منطقه با اشغالگری سرزمین‌ها را غصب کرده است و متاسفانه برخی از کشورها نیز در این راستا سازش کردند و آبرو و شرف مردمشان  را فروختند و هم اکنون شرمنده هستند.  

وی ادامه داد: اظهارت ترامپ به نوعی نکبت ثانویه است  و باید ‌آنهایی که سازش کردند، شرمنده باشند که آمریکا را نشناختند و اما در واقعیت امر، مردم و جهان اسلام فارغ از این حکومت‌های سازشکار هم‌اکنون متعهدتر و منسجم‌تر از قبل شده اند و آمریکا نیز در انزوای بسیار بالایی قرار خواهد گرفت زیرا آمریکا تمام  قوانین بین المللی را زیر پا گذاشته است .

عضو هیئت رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان آینکه آمریکا اسرائیلی‌تر از اسرائیلی‌ها عمل می‌کند، گفت: حکام سازشکار عربی  پاسخی برای افکار عمومی در زمینه اقدامات آمریکایی‌ها ندارند  و این  امربه معنای خط بطلانی بر تمام تصمیمات و نشست‌های سازشکارانه و توافقات پوشالی که تا این زمان داشته‌اند، تلقی می‌شود.

دهقانی فیروزآبادی افزود: آمریکا حتی قطعنامه‌های شورای امنیت رانادیده گرفته است بنابراین بعد ازاین نمی تواند مدعی  دموکراسی  در جهان باشد.

 عضو هیئت رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآورشد: اعراب سازشکار  در میانجیگری  آمریکا شک کرده اند و  از همین رو به اطمینان رسیده اند که دیدگاه امام راحل ، مقام معظم رهبری و سیاست‌های حکیمانه و هوشمندانه ایران در عدم اعتماد به  آمریکا به حق و کاملا درست بوده است.  /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet