هدر موبایل
1396/09/16 13:01:39
سرویس بین الملل
نعمتی در واکنش به اقدام اخیر ترامپ:

رژیم صهیونیستی و آمریکا نشان دادند به مذاکرات صلح و هیچ معاهده بین‌المللی پایبند نیستند

سخنگوی هیات رئیسه مجلس انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت‌المقدس را نقض آشکار قطعنامه‌های بین‌المللی خواند و گفت: اسرائیل و امریکا به مذاکرات صلح و هیچ معاهده بین‌المللی پایبند نیستند.
رژیم صهیونیستی و آمریکا نشان دادند به مذاکرات صلح و هیچ معاهده بین‌المللی پایبند نیستند سخنگوی هیات رئیسه مجلس انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت‌المقدس را نقض آشکار قطعنامه‌های بین‌المللی خواند و گفت: اسرائیل و امریکا به مذاکرات صلح و هیچ معاهده بین‌المللی پایبند نیستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201702106964766205.jpg رژیم,صهیونیستی و,آمریکا,نشان,دادند,به,مذاکرات,صلح,و,هیچ,معاهده,بین‌المللی,پایبند,نیستند Icana

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با محکوم کردن اقدام ترامپ مبنی بر معرفی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل، گفت: استراتژی آمریکا برقراری ناامنی همیشگی در منطقه است و اکنون که بساط داعش جمع شده است به دنبال ایجاد ناامنی در خاورمیانه از طرق دیگر هستند.  

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ترامپ، مشاوران اعظم و دستگاه‌های امنیتی آمریکا به خوبی به حساسیت مسلمانان به قدس آگاه هستند و این حساسیت میان ادیان مختلف نسبت به قدس وجود دارد اما آن‌ها به دنبال فرافکنی و ایجاد ناامنی همیشگی در منطقه هستند.

وی با اعتقاد به اینکه این اقدام ترامپ دنیای اسلام را با یکدیگر متحد خواهد کرد، اضافه کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری روز گذشته مصادف با میلاد پیامبر(ص) و هفته وحدت فرمودند؛ دنیای اسلام باید متحد شده و به وحدت برسند، امید است با این اقدام ترامپ وحدت میان کشورهای اسلامی بیشتر شود.

نعمتی اقدام ترامپ را نقض آشکار قطعنامه‌های بین‌المللی خواند و تصریح کرد: رژیم صهیونیستی و آمریکا نشان دادند به مذاکرات صلح و هیچ معاهده بین‌المللی پایبند نیستند.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سازمان ملل، اتحادیه اروپا و کشورهای اروپایی نیز به همین دلیل با این اقدام مخالف هستند لذا رایزنی‌های مختلف وزارت امورخارجه ایران با کشورهای مسلمان و دیگر کشورها می‌تواند در خنثی کردن اقدامات آمریکا و رژیم صهیونیستی اثرگذار باشد./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet