ایام محرم 1398
1396/09/18 10:00:00
سرویس اقتصادی
یوسفیان‌ملا خبر داد:

جزئیات رویکرد جدید ستاد مبارزه با مفاسد در برخورد با مفسدان اقتصادی/دستگاه‌ها گزارش مفاسد را اعلام کنند

عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی جزئیات رویکرد جدید این ستاد در مبارزه با مفاسد را تشریح کرد.
جزئیات رویکرد جدید ستاد مبارزه با مفاسد در برخورد با مفسدان اقتصادی/دستگاه‌ها گزارش مفاسد را اعلام کنند عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی جزئیات رویکرد جدید این ستاد در مبارزه با مفاسد را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/49270.jpg جزئیات,رویکرد,جدید,ستاد,مبارزه,با,مفاسد,در,برخورد,با,مفسدان,اقتصادی/دستگاه‌ها,گزارش,مفاسد,را,اعلام,کنند Icana

عزت‌الله یوسفیان‌ملا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  عزم دولت در مبارزه با فساد را ناکافی دانست و اظهار داشت: دولت‌ها غالبا شعار مبارزه با فساد و رانت‌خواری را سر می‌دهند، اما در عمل به آن پایبند نیستند.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سیاست‌های دولت برای مبارزه با فساد، گفت: فساد آسیب جدی به بخش‌‌های مختلف کشور، اعم از اقتصادی، سیاسی و فرهنگی وارد می‌کند و از طرفی موجب کاهش اعتماد عمومی و پایین آمدن سطح سرمایه اجتماعی می‌شود که دستگاه‌‌های اجرایی و نظارتی بر این امر باید توجه ویژه داشته باشند.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی تصریح کرد: نمی‌توان به‌طور قطع گفت که فساد در دستگاه‌ها گسترده شده، اما میزان فعلی نیز زیبنده نظام اسلامی نیست و باید با آن برخورد شود.

یوسفیان‌ملا از رویکرد جدید ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی برای مبارزه با فساد خبر داد و خاطرنشان کرد: اصلی‌ترین وظیفه ذاتی ستاد مبارزه با فساد اقتصادی، مقابله با فساد در هر سطحی است که ما آن در این ستاد به‌طور جدی پیگیری می‌کنیم و از دستگاه‌های نظارتی نیز می‌خواهیم که گزارش‌های خود را در این رابطه جهت برخورد جدی و قاطع به ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اعلام کنند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet