هدر موبایل
1396/09/17 11:51:10
سرویس بین الملل
جعفرزاده ایمن آبادی تاکیدکرد:

اعلام بیت‌المقدس به عنوان پایتخت عاملی برای مرگ زودرس رژیم صهیونیستی/ ایجاد انسجام بین‌المللی میان مسلمانان

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است اعلام بیت‌المقدس به عنوان پایتخت صهیونیست‌ها توسط آمریکا، عاملی برای مرگ زودرس این رژیم غاصب خواهد شد.
اعلام بیت‌المقدس به عنوان پایتخت عاملی برای مرگ زودرس رژیم صهیونیستی/ ایجاد انسجام بین‌المللی میان مسلمانان نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس معتقد است اعلام بیت‌المقدس به عنوان پایتخت صهیونیست‌ها توسط آمریکا، عاملی برای مرگ زودرس این رژیم غاصب خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710108288353502.jpg اعلام,بیت‌المقدس,به,عنوان,پایتخت,عاملی,برای,مرگ,زودرس,رژیم,صهیونیستی/,ایجاد,انسجام,بین‌المللی,میان,مسلمانان Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره تصمیم اخیر ترامپ مبنی بر انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت المقدس، گفت: اقدامات اخیر ترامپ درباره بیت المقدس تبدیل به یک انسجام بین‌المللی میان مسلمانان شده است زیرا این تصمیم گیری به نوعی  توهین به یک ونیم میلیارد نفر مسلمان در جهان است.

 نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بیت المقدس هیچ گاه پایگاه و پایتخت اسرائیلی‌ها نخواهد شد و بهطور یقین جهان اسلام با این مسئله مقابله خواهدکرد و این امر بدین معنا است که آمریکایی‌ها جهنمی برای صهیونیست‌ها در قدس ایجاد کرده‌اند.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود: مسلمانان جهان باید آگاه باشند که اگر ریشه صهیونست مفسد از ریشه کنده نشوند، روزبه روز نقشه‌های دیگری طراحی می‌شود و این در حالی است که آمریکایی‌ها پس از حذف کامل داعش کامل به این نتیجه رسیدن باید به دنبال کسب آبروی جدیدی برای خودشان باشند زیرا آنها فکر نمی‌کردند که داعش در منطقه به این زودی به همت تمام مردمان جهان و همچنین با تدبیرهای سردار سلیمانی از چرخه دنیا محو شود.

وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها با تعیین پایتختی قدس به نام رژیم صهیونیستی به دنبال ایجاد اعتبار از دست رفته هستند اما بطورحتم این مهم عملیاتی نخواهد شد و این در حالی است که از نگاه دیگر آمریکایی‌ها به دنبال تزریق روحیه به صهیونیست‌های هستند که داعش را شکل داده اند  اما  استراتژی این هدف از راس  اشتباه است و این امر نابودی صهیونیست ها  را رقم میزند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه اعلام پایتخت صهیونیست‌ها بنام بیت المقدس توسط آمریکایی‌ها عاملی برای مرگ زودرس اسرائیل غاصب است، یادآورشد: تاثیر ارتباط پنهانی عربستانی ها با رژیم غاصب صهیونیستی در اظهارت ترامپ در زمینه  بیت المقدس نمایان است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet