خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/09/18 11:50:00
سرویس اقتصادی
حسینی مطرح کرد:

حمایت مجلس از دولت برای افزایش بودجه عمرانی در لایحه بودجه 97/دولت گام‌های اساسی برای افزایش بودجه عمرانی بردارد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس از دولت در جهت افزایش بودجه عمرانی در لایحه بودجه سال آینده حمایت می‌کند.
حمایت مجلس از دولت برای افزایش بودجه عمرانی در لایحه بودجه 97/دولت گام‌های اساسی برای افزایش بودجه عمرانی بردارد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس از دولت در جهت افزایش بودجه عمرانی در لایحه بودجه سال آینده حمایت می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611101608627319.jpg حمایت,مجلس,از,دولت,برای,افزایش,بودجه,عمرانی,در,لایحه,بودجه,97/دولت,گام‌های,اساسی,برای,افزایش,بودجه,عمرانی,بردارد Icana

محمد حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از دولت خواست که در تدوین لایحه بودجه 97، توجه جدی به تأمین منابع مالی برای بودجه عمرانی داشته باشد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یکی از ضعف‌های دولت در تدوین لوایح بودجه سالانه را بی‌توجهی به بودجه عمرانی دانست و اظهار داشت: دولت باید نسیت به تخصیص منابع جهت بودجه‌‌های عمرانی کشور توجه و اهتمام ویژه‌ای داشته باشد، زیرا بی‌توجهی به این امر موجب تعطیلی تولید و عقب‌‌ماندگی کشور در بخش‌های تولیدی و صنعتی می‌شود.

نماینده مردم تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مجلس از کمبود منابع بودجه‌ای کشور مطلع است، تصریح کرد: ما نسبت از کمبود منابع بودجه‌ای کشور بی خبر نیستیم، اما حداقل از دولت انتظار داریم که گام‌های اساسی برای تأمین عتبارات از محل‌های مختلف برای افزایش بودجه عمرانی کشور بردارد.

حسینی با بیان اینکه مجلس از دولت در جهت تأمین منابع لازم به‌منظور افزایش بودجه عمرانی کشور در لایحه بودجه سال 97 حمایت می‌کند، اظهار داشت: مصارف غیر ضروری متعددی در لوایح بودجه‌های سالانه پیش‌بینی می‌شود که با واقعیت‌های بودجه نیز سازگاری ندارد، بنابراین پیشنهاد بنده است که دولت در تدوین لایحه بودجه سال آینده از مخارج و مصارف اضافی کاسته و برنامه‌ای برای افزایش بودجه عمرانی کشور در نظر بگیرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در پایان یکی از فواید افزایش بودجه عمرانی کشور را رونق تولید و کاهشا وابستگی بودجه به نفت و نیز افزایش ثروت ملی عنوان کرد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet