ایام محرم 1398
1396/09/16 23:51:07
سرویس استان ها
شهریاری مطرح کرد:

مشکلات جاده ای بخش دلوار به زودی برطرف می شود

نماینده مردم دشتی و تنگستان از برطرف شدن مشکل جاده های دلوار منتهی به اهرم و دیر در آینده ای نزدیک خبر داد .
مشکلات جاده ای بخش دلوار به زودی برطرف می شود نماینده مردم دشتی و تنگستان از برطرف شدن مشکل جاده های دلوار منتهی به اهرم و دیر در آینده ای نزدیک خبر داد . https://cdn.icana.ir/d/019/201605104480629811.jpg مشکلات,جاده,ای,بخش,دلوار,به,زودی,برطرف,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدکمال الدین شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان در نشست صمیمی مردم بخش دلوار، اظهار داشت: رفع مشکل لنجداران و ملوانان در این منطقه  که به معیشت آنها ضرر رسانده در دستور کار است، چون بخش دلوار باعث توسعه و رونق تجارت و اشتغال پایدار در مناطق ساحلی و مرزی بوده و تسریع در این زمینه لازم ست.

وی افزود: با توجه به مشکلات اخیر برای لنجداران و ملوانان در این منطقه همه تلاش خود را برای حل مشکلات لنجداران و حل مساله کالای همراه ملوان (ته لنجی) ساحل نشینان استان بوشهر بکار خواهیم گرفت.

وی بر پیگیری تکمیل پروژه های نیمه تمام از جمله اسلکه های بندرهای دلوار، محمد عامری، بوالخیر، رستمی و جائینک و دیگر نقاط ساحلی شهرستان های دشتی و تنگستان که در نشست های قبلی به نتیجه رسیده است تاکید کرد.

شهریاری تصریح کرد: تامین اعتبار لازم برای تکمیل پروژه های نیمه تمام در دو شهرستان دشتی و تنگستان نیاز به اعتبار می باشد که تلاش می شود تا بیش از این سرمایه های این دو شهرستان راکد و معطل نماند مشکلات این بخش نیز برطرف شود.

وی ادامه داد: با توجه به نشست های اخیر با حضور دهیاران در این بخش از وضعیت جاده های کم عرض به دلیل  اینکه نیاز به توسعه و تعریض و تکمیل دارند تا از بسیاری از تصادف ها جلوگیری شود در دستور کار قرار گرفته است.

نماینده مردم دشتی و تنگستان خاطر نشان کرد: جاده های دلوار منتهی به اهرم و دیر با توجه به بررسی و کارشناسی قبلی و با نشست های مختلف مسئولین نسبت به تعریض و توسعه بزودی برطرف می شود.

شهریاری بیان کرد: همچنین تکمیل چند پروژه نیمه تمام ورزشیِ در بخش ساحلی دلوار با توجه پیگیری ها و برنامه های انجام شده در استان در بهمن ماه افتتاح خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet