خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/09/17 12:45:10
سرویس دیگر رسانه‌ها_
واعظی:

حمایت دیگر قوا، نیروهای مسلح و سپاه را می‎طلبیم/نیازمند زبان مفاهمه با احزاب سیاسی و اندیشه‎های مختلف‌ هستیم

مسئول دفتر رئیس‌جمهور گفت: تلاش برای اشتغال، تولید و معیشت مردم، کاری نیست که فقط یک وزیر یا دولت به تنهایی بتواند انجام دهد. ما نیازمند حمایت مجلس، قوه قضائیه، نیروهای مسلح سپاه، ارتش و بسیج هستیم.
حمایت دیگر قوا، نیروهای مسلح و سپاه را می‎طلبیم/نیازمند زبان مفاهمه با احزاب سیاسی و اندیشه‎های مختلف‌ هستیم مسئول دفتر رئیس‌جمهور گفت: تلاش برای اشتغال، تولید و معیشت مردم، کاری نیست که فقط یک وزیر یا دولت به تنهایی بتواند انجام دهد. ما نیازمند حمایت مجلس، قوه قضائیه، نیروهای مسلح سپاه، ارتش و بسیج هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/84825.jpg حمایت,دیگر,قوا،,نیروهای,مسلح,و,سپاه,را,می‎طلبیم/نیازمند,زبان,مفاهمه,با,احزاب,سیاسی,و,اندیشه‎های,مختلف‌,هستیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمود واعظی درباره گام‌های بلند دولت در نهادینه‌سازی نقدونقادی در کشور و ایجاد فضای باز برای صحبت همه مردم در طرح انتقاد به عملکرد دولت، آنگونه که رییس جمهور در نشست تلویزیونی اخیرش عنوان کرد، گفت: این یکی از سیاست هایی بود که آقای رئیس جمهور در سال 92 اعلام کرد و بر این اساس همواره فضا برای نقد دولت باز بود.

وی با بیان اینکه ما بارها اعلام کردیم که با انتقاد به دولت موافقیم، افزود: اگر مسئولان از انتقادها اطلاعی نداشته باشند، قطعا ارتباط شان با مردم قطع است و نمی توانند راه درست را در برآورده کردن خواست مردم انتخاب کنند.

مسئول دفتر رئیس جمهور با اشاره به تفاوت بین انتقاد و تخریب ادامه داد: آنچه دولت همواره از رسانه ها و صاحبان تریبون خواهش داشته، این است که تخریب نکنند؛ نه آنکه فقط دولت را تخریب نکنند بلکه قوه قضائیه، مجلس و شخصیت ها را نیز تخریب نکنند. ما با تخریب مخالفیم. با انتقاد مشکلی نداریم. حتما باید نقد وجود داشته باشد چرا که پویایی نظام و پیشرفت دولت در بیان انتقادات است.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا دولت رویکرد جدیدی را در برگزاری جلسات منظم سران قوا، تعامل با نیروهای مسلح و سپاه و ... در دستور کار قرار داده تا چتر آرامش را بر فراز کشور بگستراند، اظهار کرد: بله، اگر شرایط امروز کشور را با قبل مقایسه کنید درخواهید یافت که الان فضا خیلی آرامتر است. ما در این فضا می‎توانیم برنامه ریزی و مشکلات مردم را حل کنیم.

به گزارش خبرآنلاین ،واعظی تأکید کرد: تلاش برای اشتغال، تولید و معیشت مردم، کاری نیست که فقط یک وزیر یا دولت به تنهایی بتواند انجام دهد. ما نیازمند حمایت مجلس، قوه قضائیه، نیروهای مسلح سپاه، ارتش و بسیج هستیم. همچنین ما نیازمند این هستیم که زبان مفاهمه با احزاب سیاسی و اندیشه های مختلف داشته باشیم. اگر همدیگر را درک کنیم، طبیعی است که می توانیم در کارمان موفق تر باشیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet