ایام محرم 1398
1396/09/17 14:42:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
معاون وزیر راه و شهرسازی:

تخریب منازل مسکن مهر در زلزله اخیر کرمانشاه بیشتر از ساختمان های دیگر نبوده است/ جریان کلی نظارت بر ساخت و ساز در کشور معیوب است

محسن نریمان معتقد است نظارت کلی بر ساختمان سازی و ایمن بودن آن ها در کشور معیوب است و ساختمان های مسکن مهر در این خصوص تافته جدابافته ای نیست.
تخریب منازل مسکن مهر در زلزله اخیر کرمانشاه بیشتر از ساختمان های دیگر نبوده است/ جریان کلی نظارت بر ساخت و ساز در کشور معیوب است محسن نریمان معتقد است نظارت کلی بر ساختمان سازی و ایمن بودن آن ها در کشور معیوب است و ساختمان های مسکن مهر در این خصوص تافته جدابافته ای نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/46975.jpg تخریب,منازل,مسکن,مهر,در,زلزله,اخیر,کرمانشاه,بیشتر,از,ساختمان,های,دیگر,نبوده,است/,جریان,کلی,نظارت,بر,ساخت,و,ساز,در,کشور,معیوب,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از جمهوریت؛در زلزله اخیر کرمانشاه اخبار مختلفی درخصوص تخریب خانه های پروژه مسکن مهر منتشر شد که بازتاب های مختلف سیاسی و غیرسیاسی داشت .

محسن نریمان، نایب رییس کمیسیون عمران مجلس هشتم و معاون امور استان های وزیر راه و شهرسازی دولت یازدهم در گفت وگو با جمهوریت تاکید دارد که موضوع تخریب ساختمان های مسکن مهر در زلزله های اخیر به خصوص زلزله کرمانشاه بیش از ساختمان های دیگر صحت نداردو اصول کلی نظارت بر ساخت و سازها در کشور مشکل دار است.

نریمان در این خصوص به جمهوریت می گوید : موضوع نظارت بر ساختمان سازی در کشور و بحث ایمنی آن ها طیف پیوسته ای هستند و نمی توان از هم جدا کرد و راجع به پروژه های مختلف نظر جداگانه دارد بلکه یک جریان نظارت کلی وجود دارد که در آن فقدان تعهد افراد در خصوص سالم سازی و نظارت بر آن باید مورد توجه و رسیدگی قرار گیرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در این خصوص تصریح دارد که در این حوزه ضوابط و قانون برای ساخت و تحویل ساخت درست کم نداریم اما اجرای قانون و نظارت و تعهدهای افرادی که مجری هستند باید مورد بازنگری قرار گیرد.

تخریب منازل مسکن مهر در زلزله اخیر کرمانشاه بیشتر از ساختمان های دیگر نبوده است/ جریان کلی نظارت بر ساخت و ساز در کشور معیوب است

نریمان در خصوص زلزله کرمانشاه و خسارت های ساختمانی آن می گوید : واقعا در این جریان زلزله  نمی توان ساختمان های خسارت دیده را تفکیک کرد، نمی توانیم بگوییم به طور مثال ساختمان های مسکن مهر خسارت دیدند اما بقیه نه.

وی ادامه داد : مسکن مهر در خصوص عدم نظارت بر ساخت و ساز صحیح از بقیه پروژه های ساختمانی کشور مجزا نبوده و تافته جدا بافته ای نیست و در آن بی قانون خاصی اعمال نشده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet