ایام محرم 1398
1396/09/17 18:40:38
سرویس استان ها
همتی:

روز تبلور دوباره ارزش های ناب انقلاب برهمه دانشجویان فرهیخته مبارک

نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در پیامی روز دانشجو را تبریک گفت.
روز تبلور دوباره ارزش های ناب انقلاب برهمه دانشجویان فرهیخته مبارک نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در پیامی روز دانشجو را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201703102276916146.jpg روز,تبلور,دوباره,ارزش,های,ناب,انقلاب,برهمه,دانشجویان,فرهیخته,مبارک Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛متن پیام تبریکاحمد همتی نماینده مجلس بمناسبت روزدانشجو بدین شرح است:

بسمه تعالی
دانشجو به صحنه آمد تا در مبارزه با استکبار جهانی، استبداد داخلی و عدالت خواهی بر تارک گیتی بدرخشد، در دوران رژیم ستم شاهی پرچمدار عدالت خواهی و ظلم ستیزی گردید و در دفاع مقدس با نثار جان خویش از آرمان های بلند امام خمینی و انقلاب اسلامی پاسداری کرد، در همه اعصار انقلاب با فکر و اندیشه خود در برابر همه دنیای استکبار ایستاد و تحریم ها را در هم شکست و با نوآوری و تولید علم و اندیشه ایران اسلامی را در جهان پرآوازه کرد.
دانشجو تهدید نیست یک فرصت طلایی برای کشورهای در حال توسعه است، باید دانشجویان بدون تهدید و ترس نظرات و دیدگاه های خود را بیان داشته تا کرسی های آزاد اندیشی، اندیشه های آنان را در عرصه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و علمی همچنان شکوفا سازد.
بر خود لازم می دانم این روز بزرگ را که روز تبلور دوباره ارزشهای ناب انقلاب اسلامی است بر همه دانشجویان فرهیخته و عزیز تبریک عرض نموده و به روح بلند شهدای دانشجو درود و سلام نثار نمایم.
احمد همتی
نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet