هفته دفاع مقدس
1396/09/17 18:52:11
سرویس استان ها
همتی تاکیدکرد:

اعلام پایتختی بیت المقدس برای رژیم اشغالگر قدس توسط ترامپ خلاف قوانین بین المللی است

اعلام پایتختی بیت المقدس برای رژیم اشغالگر قدس توسط ترامپ تصمیم خطرناک و خلاف قوانین بین المللی است که می تواند منطقه و جهان را دچار بحران جدی کند.
اعلام پایتختی بیت المقدس برای رژیم اشغالگر قدس توسط ترامپ خلاف قوانین بین المللی است اعلام پایتختی بیت المقدس برای رژیم اشغالگر قدس توسط ترامپ تصمیم خطرناک و خلاف قوانین بین المللی است که می تواند منطقه و جهان را دچار بحران جدی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201703102190645489.jpg اعلام,پایتختی,بیت,المقدس,برای,رژیم,اشغالگر,قدس,توسط,ترامپ,خلاف,قوانین,بین,المللی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ احمدهمتی طی پیامی تصمیم جنون آمیز اعلام پایتختی بیت المقدس توسط رییس جمهور آمریکا را محکوم کرد. 

متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم.
ای کسانی که ایمان آورده‌اید! اگر (آیین) خدا را یاری کنید، شما را یاری می‌کند و گامهایتان را استوار می‌دارد.

بار دیگر خباثت آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی و رذالت برخی کشورهای مرتجع منطقه در هم آمیخت و منجر به واقعه ای شد که هشداری برای جهان اسلام و همه کشورهای مستقل و آزادیخواه جهان است.
اعلام پایتختی بیتالمقدس برای رژیم اشغالگر قدس توسط ترامپ تصمیم خطرناک و خلاف قوانین بین المللی است که می تواند منطقه و جهان را دچار بحران جدی نماید بنابر این همه دولتها و ملتهای مسلمان و صلح دوست دنیا باید یکپارچه علیه این اقدام جنون آمیز قیام کنند و جلوی ظلم مضاعف به ملت مظلوم #فلسطین را بگیرند تا انشاءالله وعده الهی و پیش بینی حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری برای آزادی فلسطین محقق گردد.

 احمد همتی
نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet