ایام محرم 1398
1396/09/18 10:49:44
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی‌کیا:

سران کشورهای اسلامی با محدودکردن روابط آمریکا را در عقب‌نشینی از سیاست جدیدش تحت فشار قرار دهند

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی گفت: اعلام سیاست جدید ترامپ نوعی رونمایی از پرده دیگری از شیطنت‌ها و توطئه‌های جدید تندروهای آمریکا و رژیم صهیونیستی است.
سران کشورهای اسلامی با محدودکردن روابط آمریکا را در عقب‌نشینی از سیاست جدیدش تحت فشار قرار دهند نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی گفت: اعلام سیاست جدید ترامپ نوعی رونمایی از پرده دیگری از شیطنت‌ها و توطئه‌های جدید تندروهای آمریکا و رژیم صهیونیستی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201709101547408099.jpg سران,کشورهای,اسلامی,با,محدودکردن,روابط,آمریکا,را,در,عقب‌نشینی,از,سیاست,جدیدش,تحت,فشار,قرار,دهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدجواد حسینی‌کیا ، اظهار کرد: هدف سازمان‌های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی در پس اعلام بیت‌المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا به این شهر، بحران‌آفرینی در منطقه،‌ جلوگیری از اتحاد مسلمان و تحمیل منافع آمریکا و اسرائیل به سایر کشورهاست.

این عضو فراکسیون روحانیون مجلس ادامه داد: ترامپ و نتانیاهو وقتی زمین‌گیر شدن داعش توسط ایران و سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی را دیدند، برای جبران خصلتی که نصیب‌شان شد به فکر تحت‌الشعاع قرار دادن افکار عمومی جهان با این اقدام جدید افتادند.

به گفته وی، هوشیاری، وحدت و همبستگی مسلمانان از یک سو و اقدام متناسب مجامع منطقه‌ای و بین‌المللی از سوی دیگر در محکوم کردن تصمیم جدید ترامپ به شکست این تصمیم بسیار مهم است.

این عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد: شخصیت‌های برجسته جهان، مجامع اسلامی، بین‌المجالس اسلامی و کنفرانس سران اسلامی باید در جلسه فوق‌العاده موضع‌گیری قاطع و محکمی در برابر تصمیم جدید ترامپ داشته باشند. در این صورت می‌توان نسبت به شکست سیاست جدید آمریکا و رژیم صهیونیستی امیدوار شد.

به گزارش ایسنا،به پیشنهاد نماینده مردم سنقر در مجلس، سران کشورهای اسلامی می‌توانند با محدود کردن یا قطع روابط سیاسی و اقتصادی با آمریکا و رژیم صهیونیستی، این دولت‌ها را در عقب‌نشینی سیاست جدیدشان تحت فشار قرار دهند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet