هدر موبایل
1396/09/18 12:22:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت پور:

دکترین مقاومت ایران در منطقه به خوبی جواب داده است

نائب‌رئیس سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دکترین مقاومتی که انقلاب اسلامی آن را تدوین کرده است، در کشورهای منطقه از جمله سوریه و یمن به خوبی جواب داده‌ و نابودسازی داعش در سوریه و عراق و ایستادگی مردم یمن گواه این ادعاست.
دکترین مقاومت ایران در منطقه به خوبی جواب داده است نائب‌رئیس سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دکترین مقاومتی که انقلاب اسلامی آن را تدوین کرده است، در کشورهای منطقه از جمله سوریه و یمن به خوبی جواب داده‌ و نابودسازی داعش در سوریه و عراق و ایستادگی مردم یمن گواه این ادعاست. https://cdn.icana.ir/d/019/201604107955890444.jpg دکترین,مقاومت,ایران,در,منطقه,به,خوبی,جواب,داده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ منصور حقیقت‌پور، اظهار کرد: ترامپ دیوانگی و سبک‌سری خود را با حمایت از جابجایی پایتخت رژیم صهیونیستی از تل‌آویو به قدس به نقطه اوج خود رساند و نتیجه این اقدام چیزی جز انزوای بیش از پیش آمریکایی‌ها در منطقه نخواهد بود.

وی افزود: مواضع اخیر رژیم صهیونیستی و رئیس جمهور منفور آمریکا در خصوص قدس، آزمون بزرگی برای جهان اسلام خواهد بود تا با محکوم کردن مواضع نابه‌حق کشورهای غربی، انزجار خود را از استکبار جهانی اثبات کنند.

نائب‌رئیس سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به برملا شدن نیت شوم آمریکا در قبال حمایت از اشغال‌گری‌های رژیم صهیونیستی اشاره کرد و توضیح داد: برخی از فلسطینی‌هایی که دل به مذاکره بسته و گفت‌وگو را تنها راهکار آزادسازی قدس می‌دانستند، با این وقایع به اشتباه بودن باورهای خود پی خواهند برد.

حقیقت‌پور بازگشت به آغوش مقاومت را تنها راه آزادسازی فلسطین دانست و ادامه داد: دکترین مقاومتی که انقلاب اسلامی آن را تدوین کرده است، در کشورهای منطقه از جمله سوریه و یمن به خوبی جواب داده‌ و نابودسازی قلمرو داعش در خاک سوریه و عراق و ایستادگی مردم یمن در مقابل موشک‌ها و تحریم‌های اقتصادی شاهدی بر این ادعاست.

وی با اشاره به اینکه حفظ روحیه جهادی و انقلابی باعث اقتدار ایران اسلامی گردیده است، افزود: دیپلماسی جهادی ابزاری مناسب برای مقابله با هجمه‌های وسیع دشمنان در عرصه‌های مختلف بوده و با پیوستن به جرگه مقاومت آرزوی دشمنان یکی پس از دیگری به یأس تبدیل خواهد شد.

نماینده سابق مردم اردبیل در خانه ملت، انقلاب اسلامی را تصویری روشن از مقابله با استکبار دانست و ادامه داد: کشورهای اسلامی با درک حساسیت موضوع باید موضع‌گیری انقلابی و عاشورایی را در قبال زیاده‌خواهی آمریکا و رژیم صهیونیستی داشته باشند و در مقابل استبداد سکوت نکنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet